Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateodivar

GTA 4 - Nie działa na W7 (games for windows)

Polecane posty

Mam problem z legalnie kupionym GTA 4  ( klucz do steam z allegro ) gra jest zainstalowana kiedy ją uruchamiam i pojawiają się początkowe screeny z gry wyskakuje problem z games for windows , kiedy chce zainstalować games for windows pokazuje się komunikat że jakiś składnik w windowsie jest wyłączony , tylko nie wskazują który . Ma ktos pomysł co z tym zrobić ?

 

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w Pomocnej Dłoni. -- Artius

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem kupiłeś GTA 4  wersji stemowej ? Ja ma zwykłą wersje i takiego kłopotu nigdy nie miałem  normalnie to by ci kazał zainstalować wersje z DVD . Jaką na stemie masz wersję gry tzn jak tam jest numer łatki ?  Najwyższy numerek łatki to chyba 1.7  Title upadet ale to usuwało konieczność instalacji social club .  Próbowałeś  z stąd https://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/200148656-Downloading-the-latest-Games-for-Windows-Live-version

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij patcha z tej strony https://support.rockstargames.com/hc/pl/articles/200145406

i zainstaluj czekaj cierpliwie instalator sam szuka miejsca z grą.

Steam nie dostał patcha do wersji 1.0.7 (przynajmniej z tego co zrozumiałem z internetów)  i trzeba ją samemu zainstalować .

I wywal GFWL i wszystko co z nim  związane i zainstaluj jeszcze raz .

Powodem może być także Visual c++ i net framework.

Wejdź w folder steam tam gdzie jest zainstalowana gra, powinny byc dwa foldery jeden z grą i drugi z programami, zainstaluj w zasadzie wszystko co się da z tego drugiego folderu jest tam także GFWL, mi teraz gra się odpala właśnie z tej instalacji GFWL.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...