Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SerwusX

Tablet do 1000 PLN

Polecane posty

Cześć.

Szukam tabletu w cenie jak w tytule generalnie do filmów (marzy mi się dobry ekran), przeglądania internetu i grania w gry (Hearthstone, jakieś produkcje typowo tabletowe, chciałbym spróbować uruchomić na nim Heroesy 2-3 i Disicplesa 2). Co do systemu to najlepiej, żeby był Android.

Czytałem różne poradniki i szczerze mówiąc najbardziej podoba mi się Nvidia Shield, jest w odpowiedniej cenie, ale zastanawia mnie jedna rzecz: czy ten tablet obsługuje internet mobilny? Czy da się do niego włożyć kartę sim? Do niedawna byłem przekonany, że wszystkie tablety to mają, a teraz widzę jakieś wyróżnione modele LTE... Nie zależy mi na tym, przez 3G filmy na youtubie w HD również działały płynnie.

Co jest godne polecenia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym wyborem w tej cenie będzie najprawdopodobniej ten model: http://www.zadowolenie.pl/komputery-i-laptopy/tablety/lenovo-tab2-a10-70l-10-1-fhd-2gb-16gb-lte-android-4-4-pearl-white-za010077pl-1 - dobra jakość wykonania oraz klasyczny, prosty wygląd to tylko dwa z jego licznych plusów. Dodatkowo jest to wydajna konstrukcja wyposażona w świetną matrycę sprzyjającą czytaniu. Polecamy! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...