Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CD-Action 12/2016 + Retro 01/2016 zawartość

Polecane posty

Chodzi mu pewnie o to, żeby nie wydawać Retro i zaoszczędzić na licencję na jakieś GTA V, Fallouta 4 czy Wiedźmina 3, a nie tylko te gupie strategie w które i tak nikt (bo on i jego kumpel) nie gra. Ale Retro jest spoko i props i wydawać jak najczęściej. 

PS. Cały ten post powstawał w momencie czytania AR, a dokładnie odpowiedzi Smugga na pierwszy list.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dość długiej wewnętrznej potyczce, jednak kupiłem aktualny nr. CD-A. Nie dla gier bo je już miałem. Ale sam nie wiem, czegoś mi brakowało.

Decyzji zakupu nie żałuję, choć samego CD-A jeszcze nie czytałem ale przejrzałem ten dodatek Retro i zaciekawił mnie tekst o Wiedźminie (Psycho fan gry potwierdzony) ;) i o Gothicu.

Fajnie było tak popatrzeć na te grafiki i poczytać o czymś, w co się grało x lat temu. Nawet przebiegła mi przez głowę myśl o tym by przyciąć w Gothica ale może jak skończę ten tekst zawarty w Retro, to owa chętka się zwiększy.

 

Szkoda że wcześniej nie zakupiłem CD-A z tym dodatkiem, jakoś tak sam nie wiem czemu, bo kupuję CD-A zawsze każdy nr od 2008 roku i mam je wszystkie, od tego okresu. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozczulił mnie list dotyczący tekstu o "handlu" kontami Steam. Dla mnie jak już to wiekszy problem z tym tekstem jest taki, że:

 

1. Dość spóźniony, najwieksza drama wokół tego zdazyłą przebrzmieć

2. Jak to się stało, że nikt nie pisał takich artykułów kiedy to konsolowcy kupowali sobie gry cyfrowe "na spółkę". Przecież różnica miedzy jednym a drugim to skala, teoretycznie konto steamowe można tak "sprzedać" nieskończona ilość razy, podczas gdy konto PSN przyjmowało tylko 5 różnych urządzeń. Nadal - wtedy śmierdziało i teraz też śmierdzi, tylko wtedy niektórzy (bo nie tylko CDA) udawali, że nic nie czują. Ot, ciekawostka (podobna do niemalże całkowitego zignorowania tematu kradzieży modów do Fallouta 4). 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...