Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mikistroz

Wasz pierwszy numer?

Polecane posty

Ja osobiście CD-A kupuję regularnie od 2011 roku. Ostatnio znalazłem płytki mojego brata z 2009 roku, a konkretnie numery 7/2009 (Ceville, Mortyr III, Rise and Fall, Moorhuhn), 4/2009 z charakterystycznym podłużnym pudełkiem (Bloodrayne 2, Legend Hand of God, Overclocked i jakieś 5 Tycoonów) i 1/2009 (Advent Rising, Made Man, Spreme Ruler 2020). Pudełka są plastikowe, zamykane z "klikiem", a nie tekturowe jak teraz. Bardzo mi się podoba menu, ładne i przejrzyste z garścią bonusów. A wy? Jak zaczynaliście?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nr 120 z 2005 roku, okładka z King Kongiem, na płytach CD (już zapomniałem, że kiedyś były dwie wersje!) m.in. świetny wg mnie Conflict Vietnam (którego mam na dysku do dzisiaj, dzięki Redakcjo!). No i recenzja Mysta V (oczywiście autorstwa ś.p. EGM), która tak bardzo mi się spodobała, że czytałem ją wielokrotnie, rozbijając na czynniki pierwsze każde zdanie, oraz recenzja Winter Assault, od której zaczęło się moje obcowanie z uniwersum Warhammera 40k. Wciąż bardzo ciepło wspominam ten numer :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Equisetum napisał:

Ja nie pamiętam dokładnie który to był numer, ale jako pełniak dołączony był Unreal (jak ktoś wie to niech powie z jakiego to roku) co to było za szaleństwo... Do tej pory do tej gry regularnie wracam.

Unreal był dołączany z okazji 5 urodzin CDA, był to bodajże numer z kwietnia 2001.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniałem sobie jeszcze wcześniejszy numer, ale to już jest ekstremalna zagadka... (jak ktoś da radę to jest gość) dołączona gra to był platformer z drabinkami (coś podobnego do donkey kong), tyle, że tam się walczyło przy użyciu pierdów a bohaterem był taki obskurny hydraulik (???) Tak czy inaczej dzięki za podanie roku numeru z Unrealem, bo tak na prawde od tego numeru nieprzerwanie kupuję :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynałem z numerem w którym była recenzja Diablo II (oraz sam Diablo na okładce). To były czasy rekordowego nakładu i rekordowej ilości stron. Scena, Pomocna dłoń, Gamewalker - czasy mojej młodości.

Teraz sam jestem "dziadkiem", kupiłem archiwalne numery i  mam je wszystkie od pierwszego.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy to 12/2013, z tego powodu, że zainteresowały mnie kody do Margonem (nie działały, a pismo nie było wcześniej otwarte, hmm...). Ale samo pismo tak bardzo mi się spodobało... że kupuję je od tamtego czasu regularnie i nie pominąłem jak dotąd ani jednego numeru :wink: @enki Pozdrawiam, mój pierwszy redaktorze :P .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byl chyba '99. Na dworze cieplo, warszawska Hala Wola, witryna kiosku, z ktorej spoglada na mnie dzielny rycerz. To cos o grach, a wlasnego kompa mam od niedawna. Mowie do opiekunki - Kupujemy. Niebieska okladka z rycerzem odzianym - chyba - w zbroje plytowa i helm, dzierzacym - chyba - tarcze. Rycerz pochodzil z gry - chyba - Revenant. W numerze byla - chyba - owej recenzja, a na plycie - chyba - demo. Chyba dobrze pamietam. Jednak miesiac w miesiac Ekszyna kupuje od bodajze 183 numeru. I jestem czytelnikiem zdecydowanie zadowolonym z kierunku, w ktorym zmierza pismo oraz nowych Redaktorow, ktorzy juz sa i na ktorych sie otwiera. I ciagnijmy papier, ile sie da.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy numer był z 18 urodzin zdobyłem go całkiem przypadkiem, ale jak to było otóż tak. Osoby które były na 18 urodzinach cda pewnie wiedzą że obok był rekon a ja jako rekonstruktor jechałem właśnie na niego nie wiedząc o 18 urodzinach naszego magazynu i w ten o to sposób byłem 2 dni na imprezie cda i zdobyłem mój pierwszy numer które były rozdawane później przez jakiś czas cda nie kupowałem a później już regularnie do dzisiaj. Koniec historii :P 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...