Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

UpiornyOrszak

Pad Xbox One - luźny analog

Polecane posty

Tak jak w temacie, mam problem z lewym analogiem bowiem jest on zdecydowanie luźniejszy od prawego co jest mocno odczuwalne podczas grania. Mówiąc że jest luźny mam na myśli to, że nie stawia praktycznie żadnego oporu przy poruszaniu nim tak jak ma to miejsce z jego kolegą po prawej. Nie wiem czym to może być spowodowane i czy to rzeczywiście jest jakaś wada. Co gorsza pada mam dopiero drugi miesiąc i już tak szybko pojawił się taki dziwny mankament gdzie liczyłem na bezproblemowe użytkowanie przez znacznie dłuższy czas przy takiej cenie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety na to nie odpowiem bo dzwoniłem z domowego a tam mam darmowe na całą Europe i świat. Możesz skorzystać po założeniu konta na Microsoft z opcji aby to oni do ciebie zadwonili. Znajdziesz tą opcje w zakładce wsparcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie chyba z tego skorzystam już w ostateczności, a na razie napiszę do sklepu w którym kupowałem, jeżeli wszystko z gwarancją jest w porządku to myślę, że nawet oni dadzą radę mi pomóc bo pewnie i tak uszkodzone czy wadliwe sprzęty odsyłają bezpośrednio do firm za nie odpowiedzialnych. Także na ten moment dziękuję za pomoc, ale prosiłbym jeszcze moderację o wstrzymanie się kilka dni z zamykaniem tego tematu. Z góry dziękuję :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...