Skocz do zawartości
kin1313

Animal Kingdom (2016-)

Polecane posty

Animal-Kingdom-cast-25695_002_0711_R-1-e

Animal Kingdom to serial stworzony przez John Wells Productions oraz Warner Horizon Television i jest adaptacją filmu Królestwo zwierząt. Serial opowiada losy siedemnastoletniego chłopaka, który po śmierci matki przeprowadza się do rodziny Cody, która nie stroni od łamania prawa. Rodziną zarządza Janine "Smurf" Cody (w tej roli Ellen Barkin).

Bardzo fajna seria, cieszę się, że zacząłem oglądać, bo wciąga. Fabuła jest ciekawa, a obsada świetnie gra swoje role. Na wakacje serial jak znalazł. Z opisu może wyglądać jak coś podobnego do Shameless, ale na szczęście nie (choć Shameless też bardzo lubię). Zobaczymy jak to wszystko dalej się rozwinie, ale póki co oglądam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że Joshua to niezły psychol. Takiego obrotu spraw, morderstwa i fartucha Dextera się nie spodziewałem. Jak nic będzie się mścił za matkę na Smurf. Aż mnie kusi obejrzeć film żeby nie czekać i zobaczyć jak to się wszystko skończy (choć między nim, a serialem jest podobno sporo rozbieżności). Teraz to nie jest jasne, ale myślę, że policja przekona Adriana żeby szpiegował Cody'ch za złagodzenie zarzutów za przemyt kokainy (ciekawe co na to Deran).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiaty to zawsze udany pomysl na prezent, w dodatku bardzo bezpieczny :) Ostatnio zamawialem bukiet przez internet bo nie mogłem osobiście wręczyć i muszę przyznać, że https://kwiatowaprzesylka.pl  zaskoczyła mnie bardzo na plus, wszystko na czas,  a kwiaty naprawde piekne...
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...