Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tazz

Wybór serwera VPS

Polecane posty

Witam.

Prowadzę od kilku lat społeczność graczy CS:GO i chcemy przerzucić serwer TS3 oraz CS:GO na serwer VPS. I tutaj pojawia się pytanie - jaki hosting vps polecacie na serwer TS3 (512 slotów licencyjny) oraz dwa serwery CS:GO po max 20 slotów? 

Prosiłbym o linki do ofert.

 

Pozdrawiam

 

PS. Być może nie trafiłem z działem, w razie czego proszę o przeniesienie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony mogę polecić:
- OVH w wersji SSD (nie bierz Cloud, to do takich zastosowań średni pomysł).
- biznes-host
- MintsHost

Jest jeszcze kilka, które ludzie polecają i wydają się działać, ale to już sam sobie poszukaj, jak żaden z powyższych Ci nie odpowiada. Na pewno mogę odradzić Home.pl oraz nazwa.pl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Mintshoście się przejechałem, od siebie polecam Hekko. Ceny przyzwoite, support w porządku, technicznie ładnie wszystko ogarnięte. Alternatywnie "budżetowo" zostaje OVH SSD ;)  To oczywiście pod serwer TS3, bo Counter Strike podobno nie za bardzo lubi się z wirtualizacją KVM.

Pod CS:GO obstawiałbym jakiegoś kebaba, bądź coś z oferty Online.net, ale trzeba przetestować pingi - wszystko stoi we Francji. Alternatywnie serwery gamingowe z oferty SoYouStart.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie lubi się z wirtualizacją KVM, to znaczy, że ta wirtualizacja jest kiepsko skonfigurowana po stronie dostawcy. KVM zapewnia dużo więcej niż openVZ, który jest najczęściej spotykaną alternatywą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...