Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Papkin

Final Showdown, integracja

Polecane posty

Jako że połowy z was nie znam ani w połowie tak dobrze, jak chciałbym poznać, i mniej niż połowę z was lubię w połowie tak dobrze, jak na to zasługujecie, szybkie ogłoszenie.

Piątek (01.04), w skądinąd znanej Cybermachinie, zbieramy się (koło 17:00) celem wspólnego celebrowania zakończenia pierwszego semestru Akademii. Z redakcji na pewno pojawię się ja i MQc, co do tzw. "innych" - się zobaczy. Przybywajcie tłumnie, wspólnie obgadamy Wasze prace i uczcimy wiosnę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jako że połowy z was nie znam ani w połowie tak dobrze, jak chciałbym poznać, i mniej niż połowę z was lubię w połowie tak dobrze, jak na to zasługujecie

 

Ten tekst wygląda znajomo i nie chodzi mi tylko o Facebooke'a :) (Kopiuj-wklej power).

Ciekawe czy z okazji 1 kwietnia Papkin zrobi niespodziankę i przyjdzie o czasie, aby Qn'ik nie musiał po niego dzwonić.

Robimy turniej Mario Kart? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji może któryś z obecnych tam członków Akademii by się spytał kiedy możemy się spodziewać oceny naszych prac semestralnych i jakie Papkin ma plany dla Nas na kolejny semestr? :) No i oczywiście później dał tu znać :P Byłoby miło, bo z Warszawy do Wrocławia to dla mnie jednak troche daleko - kończę dziś pracę o 18... 

Tak czy owak miłej degustacji trunków różnorakich :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga integracja w moim przypadku zdecydowanie bardziej integracyjna niż pierwsza :) Dzięki - szczególnie dwóm panom, z którymi mogłem pozgredzić o minionych lepszych czasach i nie tylko :) Gdyby nie obowiązki wciąż bym tam siedział.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...