Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaulPGR

Praca egzaminacyjna - co o tym twierdzą studenci

Polecane posty

Czy ja wiem? Wcześniej też nie dostawaliśmy żadnego info, że praca dotarła, jeśli zadanie było "wysyłane". Pewnie pozostanie czekać na wyniki egzaminu. Bo taki mail zbiorczy to nadal jest trochę klikania, a broń Boże któregoś z tej listy zawierającej kilkaaset (?) pozycji niechcący pominąć i przyprawić o zawał, bo niby praca nie dotarła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem? Biorąc pod uwagę to, że żeby przystąpić do sesji napisane należy mieć wszystkie zadania, to można powiedzieć, że na chwilę obecną ważnie złożonych zostało maksymalnie 61 albo 68 prac, jeśli chodzi o nasze bractwo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

68 + 55 daje razem max 123 prace. Biorąc pod uwagę, że deadline jest dzisiaj i fakt, iż napewno nie wszyscy napisali prace egzaminacyjną, to obstawiam że w kolejnym semestrze zostanie nas ok setka ;) 100 z "grubo ponad 500" jak to było napisane w podsumowaniu semestru. Niezła selekcja wyszła :D Zostali ludzie którym naprawde zależy, u których chcieć znaczy móc. I w tym miejscu już wszystkim tym serdecznie gratuluje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, podziwiam was wszystkich którzy obudzili się pod sam koniec semestru i potrafią napisać trzy, cztery dobre prace w dwa dni. :) Chociaż jestem osobą uwielbiająca zostawiać wszystko na ostatnią chwilę, to nie dałbym sobie rady z takim natłokiem pracy e tak krótkim czasie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, nie napisanie pracy, nie spowoduje wywalenie kogokolwiek z Akademii. Po prostu osoby, które nie wyślą pracy dostaną gorsze oceny za ten semestr.

Ja napisałem (nie wiedziałem, że 6000 znaków aż tak ogranicza twórczość), więc nie mogę sprawdzić tego na sobie. Ktoś chętny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje wszystkim. Zostanie nas mniej, ale to znak że jesteśmy co najmniej nieźli:).

Nope. To znaczy tylko, że nam się jeszcze chce. Czy kogokolwiek wylali za brak skilla?

Sam miałem spory kryzys przy pisaniu sesji, ale w końcu się przemogłem ;) Kolejny semestr się ze mną pomęczycie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz strona zniknie i forum zniknie i wszystkie posty przepadną na zawsze, cała nasza praca i nikt nie będzie w stanie jej odzyskać nigdy do końca istnienia wszechświata dzięki paaaaaa!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem ostatnio tak zaorane w życiu osobistym i zawodowym że kompletnie zapomniałem o wczorajszym terminie :/  A najlepsze jest to że zaległe prace gotowe do wysłania na lapku, tyle że egzaminacyjna nie była poprawiona.
Arghh!!! Na studiach w takiej sytuacji to się wnosiło o przedłużenie sesji o dzień dwa i było git. Cholender.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.03.2016o18:35, GreenFinch napisał:

[quote name='gracek90' timestamp='1458663055' post='4274031']
Gratuluje wszystkim. Zostanie nas mniej, ale to znak że jesteśmy co najmniej nieźli:).


Nope. To znaczy tylko, że nam się jeszcze chce. Czy kogokolwiek wylali za brak skilla?
Sam miałem spory kryzys przy pisaniu sesji, ale w końcu się przemogłem ;) Kolejny semestr się ze mną pomęczycie.

To prawda, ale jednocześnie czy chęć do pracy nie jest częścią umiejętności?:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...