Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaulPGR

Praca egzaminacyjna - co o tym twierdzą studenci

Polecane posty

Ja na swój los nie narzekam, staram się sprostać wyzwaniu. Rzeczywiście, gamma ma większe pole do popisu, ale już dzisiaj skończyłem swoją pracę i wysłałem na adres email akademii. Informacje o skasowanym Silent Hills są bardzo skąpe, jednakże analiza informacji, gameplay dema dostępny na youtube i trailera wystarczyła do napisania pracy.

Co do screenów, nikt nie wspominał, że są wymagane, wiec można je sobie odpuścić. Warto zaznaczyć, że chociaż info i czy wiedziałeś że nie są obowiązkowe w epitafium (pytałem już o to Papkina w dziale pytań do redaktorów CDA) to warto je tam umieścić, będzie to studentom policzone na plus.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja o tym była na stronie głównej, to nie tak, że powstały nowe działy na forum, do których dostęp mają tylko Ci, którzy oddali wszystkie zadania.

Alfa ma napisać epitafium na 3000 znaków na temat Silent Hills, a Gamma artykuł o nadchodzących ekranizacjach gier na 6000 znaków.

@up kek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą informacja o sesji zdążyła już ze strony głównej zniknąć i choć zapewne zdecydowana większość studentów zdążyła się o niej dowiedzieć, dla porządku proponuję redakcji utworzyć odpowiedni temat tu, na forum. Bądź to w dziekanacie, bądź w dormitoriach poszczególnych grup.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie piszę swoją pracę i szczerze ciężko jest ale jakoś idzie na razie mam 1700 znaków i zwiastun do obejrzenia, poza tym chcę wkleić jakieś fotki i w ogóle. Próbuje też nie wylewać żali a nawet więcej pisać w luźny i zabawny sposób.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja praca liczyła pierwotnie niecałe 2500 znaków ze spacjami, po dodaniu info i czy wiesz że musiałem ją lekko przyciąć, ponieważ przekraczała ponad 3000. W napisaniu tekstu oprócz buszowania po necie, pomogło mi analiza gameplayu i trailera na youtube.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wy już skończyliście pisać? JA dopiero materiały zbieram na felieton, ale i tak jest tego sporo.

Niestety, o Uwe Boll niewiele mogę napisać. Na ten moment nie tworzy kolejnego dzieła, aby wyciągnąć kasę z odszkodowania. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez pośpiechu, to nie wyścigi. Mamy jeszcze 10 dni. Oni moga sobie wszystko napisać od razu. Nasze zadanie jest dwa razy dłuższe i wymaga sporego researchu z wielu kategorii. Zawsze jeszcze może jakiś news nagle wyskoczyć (np. roszady w obsadzie) i dużo tekstu idzie do wymiany. Filmów jest trochę (nie licząc nawet tych żyjących jedynie w plotkach), ze dwa seriale i od groma wszelkich paraseriali.

Jak się Scorpix spieszy to kto się cieszy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmów TBA jest masa, pytanie tylko, czy nie lepiej skupić się na tych, których data premiery jest już znana (albo przynajmniej ruszyła produkcja). Planów jest od groma, ale do "nadchodzących ekranizacji" (jeśli już mamy byc dosłowni) zalicza się prędzej np. Uncharted, niż Temple Run.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się skupiam na tych, do których można znaleźć w miarę dużo informacji, a nie jak w przypadku Half-Life, że ma być (co najwyżej w podsumowaniu wspomnę). Tak naprawdę to istnieje 5 filmów, o których wiemy bardzo dużo i jeden film, który wyróźnia się ciekawym podejściem. Serial "Halo" to parodia. Jest niby bardzo ważny, ale od dwóch lat nic on nim się nie dowiedzieliśmy.

Swoją drogą to uważam że największe szansę na sukces ma film animowany. Trailer mi się spodobał bardziej niż to co pokazują w zapowiedziach Warcrafta (swoją drogą o tym jednym filmie można napisać te 6000 znaków).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio 3k znaków to jakoś szokująco dużo? Może to wypaczenie spowodowane tym, że na co dzień pisuję dużo większe teksty, ale przecież to nawet nie jest strona w wordzie... Jak macie problem ze zrozumieniem polecenia co do epitafium, wystarczy przejrzeć parę ekszynów, bo epitki to przecież stały dział w publicystyce (stały w sensie jednakowego formatowania tekstów, tematyki, wymaganych informacji, co autor opisuje). Jakoś nie wierzę, żeby przy okazji konkursu cda postanowiło dość mocno wywietrzyć dział...

W sumie alfa ma ciekawiej. Dwa razy więcej miejsca w piśmie to niby fejm podwójny, ale jakoś tak mało twórcze mi się te filmy wydają. Do epitafium dałoby się nawciskać analitycznego myślenia, a tu w sumie jakieś tam sobie filmiki są i tyle...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...