Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Makoko

[NDS]Pokemon Pearl- Czy gra jest oryginalna?

Polecane posty

Kupiłem sobie ostatnio używaną grę Pokemon Pearl na NDSa, będąc świadomym ile na allegro jest podróbek różnych gier na NDS/GBA itp. przeczytałem pół internetu o tym jak rozpoznać pirata. Wczoraj grę dostałem i jestem na 99,9% pewny że to oryginał, posiada wszystkie te elementy które oryginał mieć powinien i działa też jak powinien, ale tak się nastraszyłem tymi wszystkimi artykułami, że cały czas mnie męczy taka nutka niepewności. Proszę o pomoc w rozstrzygnięciu, bo nie chciałbym żeby za jakiś czas wyszło że gra przestanie działać.

post-823474-0-79218800-1452296810_thumb.

post-823474-0-01669600-1452296855_thumb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepsko widać pudełko, ale wydaje mi się, że jest przeźroczyste. Gra jest w wersji US, a te były wydawana tylko i wyłącznie w czarnych nieprzeźroczystych pudełkach. Oczywiście ktoś mógł sobie sam wymienić pudełko na europejskie(np stare zostało uszkodzone) ale większość podróbek sprzedawanych jako nowe zafoliowane gry jest właśnie zapakowane w ten sposób. Kupiłeś grę na allegro więc możesz napisać nick sprzedającego, jest sporo osób sprzedających tylko i wyłącznie podrabiane gry, które nie kłopoczą się zmianą nicka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sprzedaje głównie książki z tego co widzę. Jeżeli masz 3DSa możesz sprawdzić czy konsola widzi grę, w najnowszej konsoli poprawili trochę zabezpieczenia i nie wykrywa ona większości podróbek. Nawet jeżeli to bootleleg ale normalnie działa w 3dsie nie powinieneś mieć z grą żadnych problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...