Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ranafe

Impreza integracyjna, czyli nie tylko pisaniem Akademia stoi...

Polecane posty

Hm, skoro już się taka propozycja pojawiła, to... czemu nie? :) Jestem za ;)

Domyślam się, że moje miasto odpada, ale ja osobiście nie widzę problemu, aby dojechać na miejsce imprezy.

A jeszcze sympatyczniej by było, jakby ktoś z redakcji CDA się pojawił na takim spotkaniu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesyem za! Jestem z Katowic alw nie widze problemu z impreza we Wroclawiu, dobrze by bylo gdyby pojawila sie tez 9kier albo Papkin albo w sumie ktokolwiek z redakcji :-)

Fajnie by tez bylo zorganizowac jakies noclegi bo ja np do Wrocka mam ponad dwie godziny jazdy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zaprowadzę porządek - kto jest za, ten wpisuje kolejno, co proponuje na:

1. miejsce spotkania (miasto);

2. czas trwania, przybliżoną datę przyjazdu;

3. koncepcję spotkania (bal maskowy? proste spotkanie w pubie? walka na piankowe miecze i poduszki? ;-) zawody e-sportowe? walka na słowa? - chociaż to ostatnie tak czy inaczej się odbędzie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepiej Katowice bo stamtad jestem ;-) ale do Wrocka moge dojechac

2. Czas trwania to na pewno weelend, z soboty na niedziele. Z tym ze moze dopiero kolo stycznia? Zeby organizayjnie wszystko poogarniac.

3. Spotkabie w puboe najbardziej wbija sie w moj klimat, szczerze mowiac. Pub, potem hotel, kolejny dzien mozna tez spedzic razem i wieczorem powrot do domow ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocław może być, ale najlepiej zaraz przed lub po Ironach ;) ja bardzo chętnie, oczywiście z racji miejsca zamieszkania dla mnie najlepiej Trójmiasto, ale postaram się dopasować do reszty. Co do terminu, chyba najszybciej styczeń-luty :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesyem za! Jestem z Katowic alw nie widze problemu z impreza we Wroclawiu, dobrze by bylo gdyby pojawila sie tez 9kier albo Papkin albo w sumie ktokolwiek z redakcji smile_prosty2.gif

Fajnie by tez bylo zorganizowac jakies noclegi bo ja np do Wrocka mam ponad dwie godziny jazdy...

Szczecin pozdrawia ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza byłaby impreza we Wrocławiu, bo:

a) dość duże miasto - duże możliwości organizacji jakieś zabawy typu paintball czy gokarty zakończone imprezą

b) we Wrocku jest redakcja, więc w program można by dać odwiedziny w CD-Action, jeśli impreza miała odbyć się w dzień powszedni.

c) ja mieszkam we Wrocławiu i dobrze znam miasto :)

d) Wrocław jako jedno z największych miast ma teoretycznie najlepsze połączenia z innymi miastami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Rzuciłbym Poznań ;) No, ale chyba "najuczciwszą" opcją będzie Wrocław :)

2. Na pewno weekend. Może być od piątku do niedzieli. I tak jak reszta, sądzę, że nie wcześniej niż koniec stycznia/początek lutego, aby wszystko dopiąć oraz by każdy mógł termin sobie zarezerwować.

Tak swoją drogą, tylko raz w życiu byłem we Wrocławiu i to przejazdem. Zatem chętnie zwiedziłbym miasto ;)

3. Uważam, że spotkanie w pubie/klubie będzie najlepszą opcją. Standardowa impreza integracyjna :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się ten pomysł. Nie ma żadnych kryteriów wiekowych co do przyjmowania ludzi do Akademii. Jak chcecie integrować grupę, w której znajdują się zarówno szóstoklasiści jak i trzydziestolatkowie z dziećmi w ich wieku? Poza tym, to tylko eksperyment, projekt popularnego czasopisma. Poza chęcią do pisania jakiś tekstów, nic nas nie łączy. Swoją drogą, wie ktoś ilu jest łącznie studentów w obydwu grupach? Bo jeśli np. około stu pięćdziesięciu, to na takowym spotkaniu znalazło by się tylko kilka osób.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem, że mi się nie podoba, a nie że jestem przeciw czy coś takiego :D Chcecie to się spotykajcie, ale po prostu myślę, że mało osób byłoby chętnych. Spotkanie najprawdopodobniej albo nie zostanie zorganizowane, albo okaże się klapą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mów mi, że nie słyszałeś nigdy o zlocie gildiowym, zjeździe klanu, czy innym tego typu spotkaniu ludzi, którzy znają się tylko przez internet, a chcą zaryzykować poznanie się w realu. Ja brałam udział w tego typu eventach organizowanych przez grupy mniejsze niż liczy sobie grupa Gamma ;-) Nastolatkowie siedzieli obok ludzi w wieku dojrzałym i świetnie się dogadywali, ponieważ łączyła ich pasja. To jest coś :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również uważam, że najuczciwszy byłby Wrocław, ale całość organizacyjnie zależy od liczby osób. Jakby nie było nas zbyt wielu to można iść do Cybermachiny (dla niewtajemniczonych - sieć pubów dla graczy).

Ja jestem z Katowic, ale chętnie bym przyjechał :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za spotkaniem ^^

Jestem z Warszawy, więc to ją proponuję (piątek przy rotundzie też może być ;) ). Do Wrocławia też mogę dojechać i nawet zabrać ze sobą kogoś z Warszawy.

Termin to najlepiej jakiś weekend - wiadomo. No i dla mnie to raczej styczeń, początek lutego, bo potem z Warszawy już się wolę nie ruszać (początek marca termin porodu, więc wolę być w okolicy, a nie szukać na hura szpitala)

Koncepcja - miejsce gdzie będzie można usiąść i pogadać tak, żeby się wzajemnie słyszeć ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

początek marca termin porodu, więc wolę być w okolicy, a nie szukać na hura szpitala

Być może ktoś ze studentów Akademii jest lekarzem. Wtedy nie byłoby problemu wink_prosty.gif

edit:

Pomysł ze spotkaniem fajny i kilka razy byłem świadkiem jak taki pomysł wypalił, a spotkania stały się cykliczne.

Jako miejsce spotkania najbardziej pasowałyby mi Katowice.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

początek marca termin porodu, więc wolę być w okolicy, a nie szukać na hura szpitala

Być może ktoś ze studentów Akademii jest lekarzem. Wtedy nie byłoby problemu wink_prosty.gif

Byłem przy trzech porodach żony, damy radę jakby co ;P

Też jestem za Wrocławiem. Nie wiem czy się pojawię bo to głownie zależy od zmian w pracy i tego czy będę mógł zostawić żonkę samą z potomstwem (jest po operacji). Ale chęci są jak najbardziej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...