Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Edgarzyc

Temat do luźnej dyskusji ( nie luźnej jazdy )

Polecane posty

Nie wydaje mi się, by na podstawie notki encyklopedycznej o tak ograniczonej liczbie znaków, można było faktycznie i rzetelnie ocenić poziom czyichś predyspozycji (chyba, że ktoś popełniał błędy ortograficzne, itp.). Także sądzę, że to losowość jednak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wydaje, że będziemy robić te same zadania, ale w odwrotnej kolejności. Patrząc na tempo przyjmowania do Akademii i oceniania zadań to minie na tyle dużo czasu, że kiedy dojdziemy do końca to i obecne zadanie nr 1 z "Alfy", i teraźniejsza "jedynka" z "Gammy" będą już "bezpiecznie" przeterminowane wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cybadrian tez sensownie mowi. To by laczylo sie z tym ze losowo przydzielano nas do roznych grup. Alfa robi swoje zadanie w grudniu, Gamma dostanie to samo zadanie w kwietniu i na odwrot. Nie brzmi to nieprawdopodobnie...

A z redakcji na forum ostatnimi czasy to tylko Smuggler wchodzi. Mam nadzieje ze nie zapomnieli o nas ;-)

Tematow przybywa, w Alfie juz prawie 100, w Gammie zakladam drugie tyle... Zakladam ze wszystkie beda ocenione przed kolejnym zadaniem.

Swoja droga nie przegladam facebooka ostatnio wiec nic nie wiem o zapowiedzi kolejnego zadania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszło mnie tak trochę że skoro jesteśmy w Akademii, to nasze Alfa i Gamma to grupy dziekańskie. Podział polega pewnie na tym, że Alfą opiekuje się część redaktorów, a Gammą inna część. Pozostaje kwestia przydziału. Kryteriami mogły być

- totalny przypadek (najbardziej prawdopodobne)

- Ksywa (podział alfabetyczny, można z resztą sprawdzić)

- Staż na forum

- Aktywność blogowa (najbardziej wątpliwe)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sądze że trzymali tiarę przydziału nad kompem i wyświetlali kolejne prace :P

Ciekawostka - grupa na fejsbuku pojawiła się 9 lipca 2014 roku.

tego dnia odbył się udany start nowej rosyjskiej rakiety nośnej Angara-1.2PP - wszystko jasne ;)

Jeśli dzielili na tych lepszych i resztę to obstawiam że alfa byłaby "resztą" :P ale mi się taki podział na podstawie encyklopedycznej notki wydaje mało prawdopodobny.

9kier do nas nie pisze za to Suggler przemiło nas tyra :) Papkin zamilkł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam alfa i gamma kojarzą się z promieniowaniem.

Podział zależałby od tego, czy dana osoba nie umie przelać swoich myśli na papier i za bardzo się rozpisuje próbując to wszystko co jej się roi wyjaśnić, czy nie umie przelać swych myśli na papier i przez to robi to krótko i niechlujnie, i nie może rozwinąć szkrzydeł.

Alfa dostałaby zadania w których elektryzowałaby czytelnika jak najmniejszymi porcjami tekstu, tak, żeby nauczyła się zwięźlej wypowiadać, a gamma zadania w których musiałaby wysyłać wielkie porcje energii XD, czyli nauczyłaby się rozwijać temat :).

Na koniec każdy by dostał pośrednie zadania i okazałoby się, co mu ta akademia dała.

Ale ciężko tak prorokować po jednym zadaniu :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ze jest tak jak napisał kolega cybadrian. Będziemy robić zadania na zmianę, ktoś to musi sprawdzać, a łatwiej ogarnąć polowe grupy jaka by nie była niż całość. A teraz pomyślcie dlaczego żaden z (Profesorów) modów się nie odezwie, pewnie czytają i cieszą się z naszych domysłów. Oczywiście nie mam nic złego na myśli i pozdrawiam hehe:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoria z tą samą pulą zadań w różnych terminach ma dwa słabe punkty ;D

1. Nie wiem jak w alfie, grupa gamma może publikować prace przez cały okres trwania semestru, więc redaktor/opiekun ma mnóstwo czasu na sprawdzenie wszystkiego.

2. Do czego miałyby służyć transfery pomiędzy grupami? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może wspomnieli o transferach z grupy do grupy żebyśmy teraz myśleli, jakie to ma znaczenie ;)

A w praktyce nie ma żadnego, bo po prostu to są dwie niemal te same grupy, różniące się tylko opiekunami.

Myślałem, że może to zależy od tego, kto przez kogo został przyjęty - ale ja zostałem przyjęty przez 9kier, a trafiłem do Alfy, czyli teoretycznie grupy Papkina. ;)

A jak z tym u was? Może w tym tkwi jakaś zależność?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwie teorie spiskowe: 1. Tak jak napisaliście, podstawą do podziału była treść notatki. I tutaj może być ten podział na recenzentów i publicystów, choć przy tak krótkim tekście ciężko kogoś sztywno zakwalifikować - stąd możliwe transfery w późniejszym czasie. 2. Wybór samego tytułu, gry. W przyszłości, po napisaniu tych 2 tys. tekstów może nastąpić transfer, np. Master Smuggler powie: Daj mi, Papkinie, tego padawana. Papkinie odpowie: Hej, Smuggler! Daj gwintówkę, niechaj strącę tę makówkę! ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak opiekun grupy. Każdy opiekuje się wszystkimi po równo. :) A z tymi transferami to jest tak, że będziemy śledzić co i jak i jeżeli uznamy, że ktoś pasuje bardziej do specyfiki drugiej grupy (jak wiecie, będą mieć różne zadania), to będziemy przerzucać. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...