Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Masters110

Praca konkursowa o Syndicate

Polecane posty

Właśnie posłałem swój tekst :) Jestem zadowolony, zobaczymy co z tego wyjdzie.

W obu przytoczonych przykładach wskazuje się na mowę potoczną, symulowaną dialogami, a nie język literacki, którym posługujesz się pisząc teksty (pozbawione dialogów) wink_prosty.gif

Kłócić się nie zamierzam ;) Jednak moja prawda jest najprawdziwsza :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją pracę zatytułowałem "W pogoni za złodziejem zegarków".

Niestety za późno się dowiedziałem, że speaker to jakaś szczególna funkcja, więc potraktowałem jako synonim do mówcy. Mam nadzieję, że taka interpretacja nie zostanie uznana za błędną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pogoń" - tytuł był ostatnim co napisałem więc jest trochę ofiarą limitu znaków ;)

Co do ultraszczegółowości realiów w moim przypadku to lekka paranoja - nie przejmowałbym się takimi szczegółami zbytnio w kontekscie oceniania, obstawiam że jest to na miejscu o wiele dalszym niż warstwa fabularno-słowna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój tytuł to "Od serca". Nawet udało mi się zamknąć w 4450 znakach w samym opowiadaniu, ale też musiałem sporo ciąć. biggrin_prosty.gif

Co do ultraszczegółowości realiów w moim przypadku to lekka paranoja - nie przejmowałbym się takimi szczegółami zbytnio w kontekscie oceniania, obstawiam że jest to na miejscu o wiele dalszym niż warstwa fabularno-słowna.

Biorąc pod uwagę fakt, jak bardzo AssCreedy są na bakier z historią, też nie przejmowałbym się celnością ukazania realiów. Chociaż sam próbowałem umieścić czas akcji w określonym roku tak, by zgadzały mi się postaci historyczne, mimo że określonej daty w tekście nie wspominam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł mojego "arcydzieła" to /werble/:

"Ironia losu"

I jak na ironię, wysłałem tekst bez tytułu właśnie -.-''

Wiem, że nie można poprawiać swoich tekstów zamieszczonych w postach. Czy to samo tyczy się prac wysyłanych na @? Chodzi o to, że wysłałem swoją pracę i w momencie kiedy moim oczom ukazał się napis "Wiadomość została wysłana" przypomniałem sobie o tym nieszczęsnym tytule, a w zasadzie o jego braku xD Wysłałem więc wszystko jeszcze raz, uzupełnione o braki. Tylko nie wiem czy coś takiego zostanie uznane, czy tekst pójdzie do kosza za brak tytułu :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie niby pisze, że trzeba dodać tytuł?

"Na następnej stronie znajdziecie fragmenty opowiadania, które należy uzupełnić własnymi akapitami, po czym opatrzeć całość intrygującym tytułem "

No sama redakcja o to prosiła..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...