Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 01/2016

Polecane posty

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 01/2016

Bonusy

3. Dwustronny plakat Star Wars z kalendarzem.

2. Paysafe card na 20 zł do gry Shards of War

1. Kod zaproszeniowy do World of Warships + kod bonusowy do World of Tanks.

Pełne wersje

2. Grand Ages Rome ENG (Steam)

1. Assassin's Creed: Liberation HD ENG (Uplay)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda prymitywnie, ale chetnie zagram. Co do 2 płyt to dawniej jak mieli miejsce to dawali instalki f2p. Może dadzą SW:Tor. W sumie to skoro jesteśmy już w klimatach Star Warsów, to może na pełniaka nr 1 wyhaczyli SW:KOTOR2.

Zna ktoś może wymiary plakatu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trzeba będzie dwa numery kupić. Jeden dla plakatu z filmu, drugi dla plakato-kalendarza z Battlefronta. Kurde, coś czułem że tak to się skończy, że obie strony plakatu będą fajne i będę musiał kupić dwa numery CDA, czemu wy to mi robicie, co?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze nie chciałbym, żeby jedną płytę zajmował klient jakiegoś MMO... cóż takie gry tak czy siak wymagają w miarę stabilnego połączenia z internetem, więc ktoś, kto takie połączenie ma to i tak pobierze z neta, a kto takiego nie ma i tak nie będzie grał w mmo :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Wiedźmina bym się nie ucieszył, bo mam już wszystkie części, a Dziki Gon zajmuje z tego co pamiętam 4 DVD, więc chyba w CDA brakło by miejsca. Miałem pomysł, że pełniakiem może być Fallout 3, ale ten z kolei zajmuje mało miejsca i pewnie dali by wtedy trzy gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...