Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ogotay

Appleseed Alpha i podobne ;)

Polecane posty

Cześć!

Mam nadzieję że to dobry dział bo pewności nie mam ;)

Otóż bracia i siostry szukam filmów podobnych do Appleseed Alpha i pełnometrażowego Final Fantasy VII - Advent Children.

Oglądałem kilka ale tytułów nie pamiętam a chciałem synkowi pokazać :)

Co do filmów to najbardziej chodzi mi o sposób wykonania czyli tę mega realistyczną grafikę więc manga czy anime z typowo rysowaną kreską mnie nie interesuje. Uprzedzam na wypadek gdyby ktoś chciał polecić np. wcześniejsze części FF czy coś w ten deseń.

O tematykę filmów raczej się nie obawiam.

To co kiedyś wpadło mi w ręce jakoś zawsze podpasowało. Widocznie najlepsze historie mają szansę realizacji tylko w ten sposób ;)

Z niecierpliwością czekamy na propozycje.

Miłej niedzieli :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując, nie zależy ci na dobrej fabule, reżyserii, akcji czy nawet wyborze gatunku etc. Jedynym wyznacznikiem ma być wysokiej jakości grafika komputerowa dążąca do realizmu? I tylko anime, produkcje amerykanskie czy europejskie odpuścić, tak?

No to

Vexille

Animatrix

TEKKEN blood vengeance

Ghost in the shell 2.0 (częściowo 2d częściowo w 3d)

Planzet

Space Pirate Captain Harlock

Poprzednie części appleseed i final fantasy

Ale tak szczerze chłopie, to anime z 2wymiarową grafiką są i ładniejsze i wyglądają bardziej realistycznie. Takie 5cm/s np.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie do końca tak jak mówisz ;)

Pamiętaj że ja fanem anime jako takiego nie jestem i pojęcie o nim mam zerowe.

W tym przypadku grafika CGI to klucz po którym chciałem poszukać czegoś co mi się kiedyś bardzo spodobało ale tytuły uleciały z głowy. Tylko komputerowy realizm został w głowie ;)

Przy okazji ogromne podziękowania dla Ciebie bo znalazłes coś czego bardzo szukałem. Chodzi o Tekkena BV. Widzisz, film mi się bardzo spodobał a jedyne co zapamiętałem to ostatnią walkę. Kolejne metamorfozy i uczucie, że mordobicie nigdy się nie skończy.

No po takim kluczu filmu bym raczej nie znalazł, co? :D

I ten Space Pirate idealnie wpisuje się w moje oczekiwania a jeszcze nie oglądałem. Zobaczymy co to jest :)

A co do fabuły i reżyserii to miałem to szczęście że to co do tej pory w tej materii obejrzałem to zawsze pozytywnie zapadało w pamięć.

Ale rozumiem Twoje wzburzenie/zdumienie. Fani anime bardzo kochają swoje hobby. Próbowałem też załapać bakcyla ale to nie dla mnie.

Dzięki Azzazel i oczywiście czekam na dalsze namiary :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie było wzburzenie, po prostu się upewniałem czego oczekujesz. Czy wyszukiwać wedle jakiegoś klucza czy jedynie skupić się na tytułach z CGI i lecieć po kolei, czy ominąć produkcje europejskie etc. Nie cierpię anime jako gatunku, znam się na nich bo po prostu ogólnie znam się na filmach wszelkiego pokroju. Pokój.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...