Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Oiko

[PS3] Guitar Hero/Band Hero - Perkusja, odbiornik.

Polecane posty

Cześć wszystkim.

Po trzech dniach poszukiwań w google i na innych forach/stronach straciłem wszelkie nadzieje.

Kilka dni temu kupiłem sobie zestaw za bezcen, kompletna gitara z grami a do tego perkusja w stanie idealnym ale.. bez odbiornika USB.

Szukałem go na allegro, ebayu, amazone, google, bez skutku.

W komentarzu na Amazonie przeczytałem, że nie każdy odbiornik od perkusji nie pasuje do każdej perkusji, wszystkie mają swoje indywidualne numery seryjne a w między czasie były wydawane przez dwie różne firmy.

Co się dowiedziałem to to, że najprawdopodobniej mam tak nową perkusje, że nie da się jej wyszukać w google po numerze seryjnym ani nigdzie nikt nigdy nie sprzedawał podobnego odbiornika (przynajmniej tak na to wychodzi).

Nie jestem pewny z którego zestawu ona pochodzi, wiem tylko tyle że jest nowsza (pełne talerze zamiast półpełnych) oraz była wydana jako GuitarHero/BandHero od Activiosion a nie Red Octane jak pierwotne.

Najprawdopodobniej jest to pakiet z Warriors of Rock lub Band Hero z tego samego okresu.

Sprawdziłem numer seryjny na spodzie perkusji, jest to: 95481.808 (google nic nie mówi)

Od gitary podobny numer ale 95481.806, takie odbiorniki są już sprzedawane.

Nie jestem pewny czy odbiornik od perkusji musi mieć dokładnie taki sam numer seryjny żeby działał.

Miał ktoś z was może podobny problem i byłby w stanie pomóc albo chociaż lekko mnie nakierować?

Nie mam już najmniejszego pomysłu co z tym robić..

PS.

Jeśli ktoś ma taki odbiornik to odkupie go priorytetem ;_;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Widziałem że pisałeś też dokładnie to samo tu: http://www.psxextreme.info/topic/110935-ps3-guitar-hero-band-hero-perkusja-odbiornik/

Właśnie przyszła do mnie perkusja w wersji Band Hero (95481.808) lecz beż odbiornika. Miałem nadzieje że będzie działała z odbiornikiem który już mam, jest to odbiornik z GH:WT 95481.806

Można wiedzieć jak sobie poradziłeś z problemem?

Do soboty potrzebuję mieć sprawną perkusję a teraz tylko czuję że wyrzuciłem pieniądze w błoto :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...