Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

Mass Effect: Andromeda

Polecane posty

Jeżeli lubicie sobie poczytać książki, to do ME:A planowane są trzy: https://dontfeedthegamers.com/titan-books-publishing-official-mass-effect-novels-coming-2017/

Dla osób lubiących teorie spiskowe: Premiera pierwszej książki datowana jest na 28 marca. Co może, ale nie musi, oznaczać, że gra wyjdzie w podobnym okresie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedle innej teorii spiskowej data premiery to 21 marca. Wskazuje na to dzień premiery albumu z grafikami ME:A, który wyciekł z miesiąc temu. A ponieważ Dragon Age wyszedł tego samego dnia co album z grafikami, więc wniosek jest prosty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.12.2016 o 08:37, Stasza napisał:

Fajnie, że pokazali Turiankę. Myślę, że będzie opcją romansową. Pytanie, dla kogo? Kroganin wygląda staro. Do pełni szczęścia potrzebuję jeszcze syntetyka.

Zastanawiam się jaka będzie dynamika w załodze. Wracają misje lojalnościowe, ale czy od razu wszyscy będą traktować nas jak lidera?

Vetra najpewniej będzie opcją romansową dla obojga Ryderów. Peebee też (bo asari). Reszta, nie wiadomo. Nie wiadomo nawet do końca kto będzie w tej załodze.

Wygląda na to, że Liam będzie duszą towarzystwa, Peebee też (jako przeciwieństwo Liary), więc może być i zbyt luźno.

 

Zastanawiam się czy będziemy mieli jakieś irytujące zwierzchnictwo w stylu Rady.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej. To powiem tak , nie mam jakoś hyper overloaded..jeszcze.. Ale pewnie to kwestia zobaczenia kolejnego zwiastuna czy poczytania czegoś nowego na grze. No i wtedy to już załącza mi się Trigger i nie daje rady. Kurde no jaram się jak choinka w porze suchej no ale jak się nie jarać? Całkiem nowa galaktyka? Nowe rasy? Nowe WSZYSTKOOO. Boję się tylko , że system dialogów może być zrąbany jak w F4. Wiem , że sam pomysł jest piękny aby to było ładnie popadające w szarość ale żeby nie okazało się , że chcemy być lekko szorstcy a wyjdziemy na 100% chama i gbura :P Sam motyw z rodzinką jest niepokojący jak dla mnie :/ Jaakos mi to nie pasuje. Sam fakt , że już z góry mamy lekko naznaczeni co i jak. W przypadku ME pierwotnego mieliśmy zwykłego , no może nie do końca , agenta który wyrabiał sobie historie. A tutaj? Synuś/córuś tatusia w jego cieniu etc..... Niemniej jednak jak się mi nie spodoba to to oleje jako błąd i będe grał jako samotny agent :D Chciałbym , żeby w grze dało się tworzyć i ulepszać osady oraz statki jak w ME2. Taka pseudo nowa kolebka ludzkości. Kurde znów się sam nakręciłem.. ehh :DD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

że system dialogów może być zrąbany jak w F4

Z tego co na razie pokazano to planują pozostać przy konstrukcji dialogowej z trylogii, aczkolwiek odpowiedzi praworządne/chaotyczne nie będą tak wyszczególnione, więc będzie OK.

17 godzin temu, MultiArtemo napisał:

Sam motyw z rodzinką jest niepokojący jak dla mnie

Jakoś w innych grach występował i nie było problemów. Wszystko zależy jak to wszystko rozegrają.

17 godzin temu, MultiArtemo napisał:

W przypadku ME pierwotnego mieliśmy zwykłego , no może nie do końca , agenta który wyrabiał sobie historie.

W przypadku trylogii mieliśmy bohatera/bohaterkę z wyrobioną renomą wśród ludzi, który/a miał ustalone pochodzenie już w trakcie tworzenia postaci. W trylogii byliśmy bohaterem, który utwierdzał wszystkich w swojej wielkości, a w Andromedzie jesteśmy szeregowym, który ma znanego tatusia. W Andromedzie startujemy od zera.

 

17 godzin temu, MultiArtemo napisał:

Chciałbym , żeby w grze dało się tworzyć i ulepszać osady oraz statki jak w ME2.

O osadach w ME2 nie pamiętam, ale o ulepszaniu statku już mówiono, a co do osad na razie za dużo nie wiemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to, że nasz ojczulek będzie miał N7 nie oznacza, że nie można zrobić z tego dobrego wątku. 

Pora na gdybanie:

Jeżeli starszy Ryder nawet będzie coś znaczył, to obstawiam, że historia na 99% będzie nakierowana na przebicie legendy, którą stał się staruszek Ryder. A samo to wymusza, żebyśmy zrobili coś epickiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Stasza napisał:

Interakcje z ojcem i bratem/siostrą będą ciekawe.

 

Nie wiem dlaczego, ale moją pierwszą głupią myślą o ich relacji, jaka mi przyszła to

kazirodztwo

Ciekawe czy Bio jest na tyle "otwarte" by zniesmaczyć pół świata.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia Thursday, December 29, 2016 o 04:53, Scorpix napisał:

Na 100% nie będzie. Niech najpierw zrobią porządnie wątek homoseksualny, bo na razie to idzie im dość średnio.

Moim zdaniem Dorian im się całkiem udał. Iron Bull też. To nie był Mass Effect, ale myślę, że Bioware znalazło złoty środek jeśli chodzi o romanse.

Dzisiaj ma być nowy gameplay. Stawiam na multi albo nasz początek gry. Ciekawe czy zobaczymy wiecej animacji twarzy postaci. :blush:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wymagam dużo od wątków romansowych, bo ani mnie one ziębią, ani grzeją. Dlatego patrząc z mojej perspektywy: Najważniejsze, żeby postacie były dobrze napisane i żeby poprawili animacje twarzy. Bo inaczej będę musiał dialogi oglądać z założonymi hełmami u wszystkich :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRAILER I GAMEPLAY

Oto i nowy gameplay. Bardziej statyczny od poprzedniego i pokazujący, jak będzie wyglądał rozwój postaci. Wygląda niczym ten z ME 3, ale ilość skilli do wyboru jest większa.

Ogólnie za wiele to nie pokazali, ale 23 marca nie mogę już się doczekać. :) 

Tylko muszę wymyślić, jak dostać L4 na 3 tygodnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gameplay niby krótki, a można dowiedzieć się z niego sporo rzeczy. Jak widać w tym urywku wykonujemy misję od Pee Bee.

Po pierwsze mamy 7 klas postaci, które możemy w dowolnym momencie zmienić. Nową klasą jest Explorer. Każda z klas ma przypisane bonusy, które aktywują się, gdy z niej korzystamy. Przykładowo - żołnierz zadaje większe obrażenia od broni, a inżynier dostaje bonus do mocy technologicznych.

Drzewka umiejętności są identyczne jak w przypadku tych z ME3. Najpierw 3 podstawowe elementy do wykupienia za punkty rozwoju, a potem 3 kolejne poziomy, w których za każdym razem wybieramy jeden z wariantów, tym samym rezygnując z drugiego. Starzy wyjadacze powinni sobie poradzić.

Widziałem też "Nexus Level". Czyli będzie się dało w jakiś sposób rozwijać naszą bazę operacyjną.

No i na koniec "Item Limit". Będzie można zbierać różne rzeczy na mapie, na której się znajdziemy. I to chyba wszystko z dobrych rzeczy...

Z drugiej strony nie widzieliśmy animacji twarzy :( I niech nie robią misji typu "zbierz x rzeczy na mapie" - byłbym wdzięczny :)

Pozostaje czekać jeszcze na Inicjatywę. Może coś dorzucą jeszcze z okazji tego, że wypuścili gameplay.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei widziałem tweeta, w którym jeden z pracowników BioWare oznajmił, że wymagania na PC zostaną podane najprawdopodobniej w lutym. Miałem nadzieję, że zrobią to wcześniej, bo mój laptop nie chce już współpracować na odpowiednim poziomie. Miałbym wtedy czas by zastanowić się nad kupnem nowego.

A tak off topic - gra ktoś z was jeszcze w multi 3?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć wymagania mają być na poziomie tych z DA:I, aczkolwiek będą pewnie nieco wyższe.

Co do multi to ostatnio nie grałem, ale zwykle nie miałem pół roku temu żadnych problemów, aby znaleźć chętnych na kilka partyjek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Andromedą jak na razie powaliła mnie tylko jedna informacja a mianowicie............ cena. No żeby ich 240 za podstawkę?! Cyfrowa super za 380?! Jedyna nadzieja że brak DLC. To będzie chyba pierwszy Efekt Masy który kupie dłuuuugo po premierze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temu nikt nie kupuje tam, bo z cenami przesadzają. :D Ja miałem też spory dylemat, czy kupić Andromedę, ale gra wychodząca 4 kwietnia w Europie rozwiązała moje wszelkie wątpliwości, więc ME kupię dopiero na jakichś wyprzedażach pół roku później.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...