Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

Klara- Wasze pomysły

Polecane posty

Często dostaję maile (privy, info na gg czy nawet nk...) z Waszymi propozycjami na kolejne odcinki przygód Klary. Wiele z nich zasługuje by je pokazać szerszej publiczności, dlatego w tym miejscu chciałbym pokazać właśnie przygody Klary według Waszych scenariuszy.

Część prac to zgłoszenia w forumowym konkursie z Klarą.

Czekam na kolejne pomysły ;)

post-6062-1221672651_thumb.png

post-6062-1221672657_thumb.png

post-6062-1221672662_thumb.png

post-6062-1221672668_thumb.png

post-6062-1221672674_thumb.png

post-6062-1221672683_thumb.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja, nie dotycząca co prawda pomyslu na pasek, ale wszystkich odcinków, jest taka: Bylo by fajnie, gdyby poszczególni redaktorzy CDA pojawiający sie na paskach, wyglądali zawsze w ten sam sposób, i chociaż troche przypominali tych prawdziwych (Mac Abra bez włosów, Eld z długimi włosami (tak, wiem że ściął) i spojżeniem zabójcy, Siekiera- dziad z wąsiskami w okularach;] ). Można by tez wprowadzić jakąś stała postac antyfana.

ot, taka mała sugestia;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy obrazek wymiata :D

Można by tez wprowadzić jakąś stała postac antyfana.

No nie wiem. Stwarzało by to iluzje, że CDA ma tylko jednego antyfana. :P Po za tym Wania zaczął by się w końcu nudzić. Zabił by go w pierwszym obrazku, a potem co? A co do redaktorów, to się zgadzam, szczególnie fajny byłby obrazek ze Smugglerem. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by tez wprowadzić jakąś stała postac antyfana.

No nie wiem. Stwarzało by to iluzje, że CDA ma tylko jednego antyfana.

Taki naprawdę twardy antyfan jest jak troll - nie spalisz, lub nie polejesz kwasem to się zregeneruje... Albo może też powielić się przez pączkowanie. Jest wieeele możliwości. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej (mam nadzieję że mogę sie do Ciebie zwracać na ty)

Mój pomysł to osadzenie Klary w świecie wiedźmina. Jednak nie jako Wiedźmiarz, (pamiętacie?? były rysunki o nim na łamach CDA) ale Klary jako głównego bohatera (raz chyba była jako dziewczyna, którą Geralt chce... no wiecie :D). Chodziłaby po swiecie i zabijała potwory to chyba jasne. No rozpisałem się.

PS: Jeśli ten pomysł wejdzie w życie, podziękuj też Jamesowi z forum. Gdyby nie jego avatar, nie wpadłbym na ten pomysł :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by zrobić takie coś Klara w poszukiwaniu prawdziwego oblicza Smugglera postanowiła wyruszyć na tropikalną wyspę przedzierając się przez krzaki spotyka węża BOA który jak się okazuje też poluje na Smugglera ale Klara o tym nie wiedząc zabija węża poprzez odcięcie mu głowy gdy nagle za środka wychodzi szara myszka i zaczyna dziękować Klarze z ratunek.Gdy dochodzi do pożegnania nagle Klara pyta się tej myszy jak ma ona na imię ona w odpowiedzi na to wykrzykuje co kolejny anty fan się przypętał.Klara mówi że nie jest żadnym anty fanem a o co ci w ogóle chodzi Myszka odpowiada że chodzi jej to że kolejni anty fani się tu [ciach] a ona musi sobie dawać radę tak samo jak było z tym wężem.Klara nie wytrzymując wykrzykuje kim ty do cholery jesteś a mysz na to SMUGGLER.

Wiem że pomysł denny ale mógłby ktoś napisać co o tym sądzi ?

Regulamin...

[wies.niak]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja:

1. Klara - przejście w trzeci wymiar jest przereklamowane

2. Klara - większość dzisiejszych komputerów tego nie pociągnie

3. Napis - masz za słabą kartę grafiki by podziwiać Klarę w pełnym 3D (lub coś w tym guście)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...