Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nudnystudent

[PS4]Bloodborne - Podczas walki z gehramem nie mogę go ogłuszyć oraz pokonać

Polecane posty

Cześć,

Mam problem z przedostatnim bossem. Gdy ubiję mu pasek do połowy nie da rady go ogłuszyć (błękitna poświata) a taktyka pistolet plus broń jakoś się nie sprawdza (bardzo ciężko wykonać ją poprawnie i zbyt mało zabiera mu żyć). Macie jakieś porady na temat przedmiotów i atrybutów jakie powinienem mieć by pokonać go bez większych problemów?

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w Pomocnej Dłoni. -- Artius

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez problemów to możesz co najwyżej odłożyć grę na półkę. Kiedy włączy sobie buff zmień broń na jej wersję dwuręczną (w moim przypadku to był Hunter Axe). Nie pamiętam dokładnie jego schematu ataków, ale musisz się nauczyć unikać tak, aby wylądować za jego plecami i wykorzystać ten moment, w którym recoveruje się po ataku, żeby wyprowadzić kontratak. Przyjęcie jego ciosów na klatę nie ma sensu, blood vaile skończą się w sekundę. Również, spróbuj może wyznaczyć sobie limit zużycia ok. pięciu blood veili przed buffami, ja tak robię. Jeśli włączy sobie buff, a ty będziesz miał mniej niż 10 blood veili, to raczej nie wystarczy ich do końca walki. Chyba że na serio dobrze unikasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...