Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

Kalambury

Polecane posty

Biiiiingo! A je to- chodziło o "ceratę". Olszes, czekam na priv z kolejną zagadką ;)

Aż mi głowa spuchła od myślenia :D Czuję, że nabyłem paranormalnych mocy jak profesor Xavier z X-men. Jeden z najtrudniejszych kalamburów. Czuję się dumny ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie- sam często zastanawiam się, jak niektóre zagadki mogą być dla kogoś takie trudne, gdy ja widzę ich autentyczność :P Mimo wszystko wolę wymyślać te rysunki, niż odgadywać hasła 9strasznie mnie to frustruje, nie widzę wtedy w tym zabawy).

olszes, prawdopodobnie Twój drugi pomysł tez wykorzystam (wtedy, gdy bedzie jakiś przestój, np. jak w ubiegłym tygodniu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olszes, prawdopodobnie Twój drugi pomysł tez wykorzystam (wtedy, gdy bedzie jakiś przestój, np. jak w ubiegłym tygodniu).

Ale ten drugi pomysł jest bardzo makiaweliczny nawet dla mnie :lol: Czyli będzie prosty do odgadnięcia. Na złość. <_<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olszes ty mądralo xD

Hmm.. Wtedy był to rzeczownik, to jeszcze jakos w miarę, ale jak to jest kategoria rebus, to już nic nie wiem co to może być.

Ostani strzał: Po prostu chciałeś nas zrobić na czarno biało, więc strzelam, iż są to dwa "ce" :P lub dwa fotele w krztałcie "c" :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. Wtedy był to rzeczownik, to jeszcze jakos w miarę, ale jak to jest kategoria rebus, to już nic nie wiem co to może być.

Owszem, hasło równie dobrze mogłoby startować w kategorii rzeczownik, ale stwierdziłem, że właściwie wszystko jest na rysunku jak na tacy... macie rebus ;)

Ameryki nie odkrył ten, kto sadzi, że częścią hasła jest głoska "c". Tak, jest ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Diego666
No właśnie- sam często zastanawiam się, jak niektóre zagadki mogą być dla kogoś takie trudne, gdy ja widzę ich autentyczność :P Mimo wszystko wolę wymyślać te rysunki, niż odgadywać hasła 9strasznie mnie to frustruje, nie widzę wtedy w tym zabawy).

Owszem, hasło równie dobrze mogłoby startować w kategorii rzeczownik, ale stwierdziłem, że właściwie wszystko jest na rysunku jak na tacy... macie rebus ;)

Ameryki nie odkrył ten, kto sadzi, że częścią hasła jest głoska "c". Tak, jest ;)

No właśnie Marku, ty twierdzisz że odpowiedz jest podana jak na tacy bo to twoje zagadki :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...