Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Physomnia

Zakupy i nasze kolekcje płyt muzycznych

Polecane posty

Założyłem temat specjalnie z myślą o tych, którzy kupują muzykę, czy to w formie plików czy fizycznej. Chwalmy się tym co ostatnio zakupiliśmy bo taka praktyka w tych czasach jest coraz rzadsza.

Żeby rozpocząć temat, to może ja zacznę:

Marilyn Manson - Antichrist Superstar (na CD)

smile_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami zdarzy mi się kupować płyty, chociaż częściej i gęściej wydaję forsę na książki... Ale mam to szczęście, że jestem redaktorem w pewnym serwisie o muzyce metalowej, więc wiele krążków z tego gatunku mam za darmo, wysyłane przez zespoły i/lub wytwórnie do recenzji smile_prosty.gif

Ostatnie nabytki:

CETI - Brutus Syndrome (CD)

Percival - Pieśni Słowian Wschodnich (CD)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie powinienem wywalić ten temat, ale... Dział muzyczny i tak zdycha, może choć trochę ludzie tutaj pospamują.

Kupuję dość często, bo kilka razy do roku. Mogłoby się wydawać, że te kilka, to mało? Zależy jak na to spojrzeć. Kupuję co 3-4 miesiące, ale od razu wywalam ok. 200 zł. Jako, że głównie celuję w nasz underground, to i ceny płyt rzędu 15-30 zł za album to nic nadzwyczajnego. W ten sposób miesiąc temu nabyłem w Old Temple:

  • Freezing Blood/Widmo/The Sons of Perdition - Desecration Rituals
  • Cultes des Ghoules - Henbane
  • Cultes des Ghoules - Spectres over Transilvania
  • Cultes des Ghoules - Haxan
  • Cień - Ecce Homo (ed. limit.)
  • Abusiveness - Bramy Nawii (który obecnie katuję)
  • Genius Ulter - Nic co boskie nie jest mi obce (dopiero co skończyłem... WOW!)
  • Odraza - Esperalem tkane

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są tematy chwalenia się: Gier, filmów czy książek/komiksów, ale nigdzie nie widziałem żeby ktoś chwalił się płytami muzycznymi, a chętnie bym zobaczył Waszą kolekcje smile_prosty.gif. Temat został także stworzony dlatego, że coraz bardziej denerwuje mnie zdanie ''mądrych'' ludzi, że nie potrzebnie dzisiaj się kupuje płyty muzyczne, bo najlepiej jest ściągnąć mp3 z internetu (jedynie co przez internet celebruje to Spotify)...

Więc czekam smile_prosty.gif.

Połączyłem Twój temat z tym, gdzie obecnie post się znajduje. Myślę, że to będzie najbardziej optymalne rozwiązanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zakupiłem tylko jeden krążek mowa o Slipknot - "5: The Gray Chapter" i jestem z niego bardzo zadowolony fakt nie kupiłem płyty w Polsce tylko UK. Akurat na moje zarobki zakup jakiej kol wiek płyty to taniocha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ostatnie zakupy to ,,Sunbather" Deafheaven i limitowana edycja ,,Toxicity" System Of A Down (niby ostatni zakup, a sprzed paru miesięcy ;_;. W najbliższym czasie planuję sprawić sobie jakieś single SOADu i ,,Deathconsciousness" Have A Nice Life na winylu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio, słuchając Trójki, natknąłem się na reklamę promocji na płyty w Saturnie i od razu zamówiłem sobie kilka. Świetna promocja, dużo klasyków rocka i metalu w cenie 20-25 zł. Polecam wszystkim fanom cięższych rzeczy rzucić okiem. Dorwałem tak cztery albumy w cenie poniżej 30 zł, płacąc łącznie 86 zł:

Annihilator - Never, Neverland

Testament - The Very Best Of

Testament - The Legacy

Pantera - Cowboys from Hell

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michaszenko

Mi ostatnio wpadła nowa płyta Agnostic Front- The American Dream Died i ostatni Madball- Hardcore Lives.

Sporo nowości na rynku hc w tym roku, swoje nowe albumy wpuszczają między innymi H2O i Terror. Jest na co czekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem niedawno update;a w kolekcji dzięki czemu w asortymencie pojawił się:

  • David Lynch - Crazy clown time
  • Sepultura - Morbid Visions
  • Mastodon - The Hunter
  • Para Wino - w **pę amerykańską reklamę na polskiej ziemi
  • Dying Fetus - Regin supreme
  • Black Label Society - 1919 Eternal

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co przyszły do mnie płytki z hellshop.eu:

  • Besatt "Impia Symphonia"
  • Besatt "Nine Sins"
  • Besatt "Hail Lucifer/Roots Of Evil"
  • Det Gamle Besatt "Caerimonis Diabolus"

Już bardzo niewiele mi zostało, by moja kolekcja muzyki od Besatt była kompletna.

Wczoraj natomiast zamówiłem sobie od MMP (LOL, myślałem że oni już od dawna nie istnieją):

  • SUI GENERIS UMBRA "AMOK"
  • SUI GENERIS UMBRA "COMA"

Teraz tylko czekam na powyższą paczkę, by być w pełni szczęśliwym na najbliższe parę miesięcy. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy, jako ze moj status materialny poprawil sie nieco postanowilem zalozyc biblioteke muzyczna smile_prosty.gif (Z wdziecznosci za mase cudownych doznan i w ramach rekompensaty za to, ze bedac biednym studentem sciagalem wszystko nielegalnie). Biblioteczka urosla juz do pokaznych rozmiarow a moim ostatnim zakupem byla akurat plyta winylowa: Samael "Ceremony of Opposites" smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...