Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

Plan lekcji z Klarą

Polecane posty

Aż żałuję, że nie mam drukarki... Ciekawe co powiedzą w kafejce, jak będę drukował plany lekcji z Klarą :) Bo tak szczerze to do tej pory mam plan na kartce w kratkę przyklejony taśmą do drzwi :P

PS: Mareczku kochanieńki, gdy chcę otworzyć piąty plan lekcji to wiesza mi się i Foxit Reader, i Adobe Reader. Coś ty tam chłopie napisał? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Szwenia - najlepiej bedzie zaktualizowac Acrobata, ewentualnie usunac, i zainstalowac ponownie, tylko ze najnowsza wersje :)

ja tylko chcialem zauwazyc, ze w miesiacu styczniu pominieto bardzo wazne swieto - Swiatowy Dzien Sprzatania Biurka! (bylo wczoraj) :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem plany zafąfiaste i na pewno umilą pobyt w szkole !

Marek(moge tak do ciebie mówić?)jesteś najlepszym rysownikiem jakiego znam (przebiłeś w tym rankingu śledzia :D)

to też wiedz że oczekuje (i nie tylko ja) że będzie lepiej :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie od września jest plan "Zobaczycie, te 10 miesięcy minie jak z bicza strzelił". Nikogo nie zdziwi jeśli napiszę, że to prawda. Dwa miesiące! Koniec gimnazjum (jeszcze egzaminy za kilka dni :confused:).

W każdym razie plan towarzyszył mi przez te miesiące i pomimo dosyć nieciekawego rozkładu zajęć, zawsze po spojrzeniu na niego byłem w lepszym nastroju :sweat: Dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcielibyście zobaczyć minę mojej nauczycielki. Polski mam codziennie więc postanowiłem wkleić do tego zeszytu owy plan. Później pani go sprawdzała i jak mi go oddawała.... dodam tylko, że powiedziała: "Co to za potwory" grrrrrrrrrrrrrr....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...