Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bielik42

Asterix i Obelix: Osiedle (wioska?) Bogów (2015)

Polecane posty

66381_1.6.jpg

Planowana data premiery: luty 2015

Rok 50-ty przed naszą erą: cała Galia jest okupowana przez Rzymian... Cała? Nie! Jedna osada, zamieszkana przez niepokornych Galów nadal stawia opór najeźdźcy. Zirytowany tym Juliusz Cezar, postanawia zmienić taktykę: skoro jego armia nie jest w stanie podbić siłą galijskich barbarzyńców, to może uwiedzie ich rzymska cywilizacja. Władca każe wybudować obok osady Galów wspaniałą wioskę, przeznaczoną dla rzymskich właścicieli. To "Osiedle Bogów". Czy nasi galijscy przyjaciele oprą się pokusie zarobku i rzymskiego komfortu? Czy ich osada stanie się zwykłą atrakcją turystyczną? Asteriks i Obeliks robią wszystko, by pokrzyżować Juliuszowi Cezarowi plany

(skopiowane z filmwebu)

Przypadkiem się dziś natknąłem na informację o kolejnej ekranizacji przygód Asterixa i Obelixa, tym razem w wersji animowanej (3D). Jako że poprzednie ekranizacje kultowych i doskonałych komiksów Goscinnego & Uderzo znacznie różniły się jakością (z aktorskich lubię "Misję Kleopatra" i "Olimpiadę", a z animowanych niemal wszystkie) początkowo nie byłem przekonany do animacji 3D.

Na całe szczęście zwiastun rozwiał moje wątpliwości - animacja wygląda doskonale, niemal tak dobrze, jak animacje Pixara. Do tego można jeszcze poczuć klimat produkcji plastelinowych. Postacie są identyczne do tych z komiksu, walka wygląda świetnie, a efekty specjalne nie wywołują porażenia mózgowego. Czekam z niecierpliwością!

Zwiastun (po francusku)

http://www.youtube.com/watch?v=cLbVj7GP8LA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...