Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MasterThief

Poszukiwani redaktorzy do Mobilnego Świata!

Polecane posty

Witam, od dłuższego czasu poszukuje osób chętnych objęcia stanowiska redaktorów na mojej stronie internetowej www.mobilnyswiat.com.pl działającej od lipca br. Portal zajmuje się zagadnieniami związanymi z laptopami, PC, smartfonami oraz tabletami. Chętnych proszę o przesyłanie wiadomości do mnie na PW wink_prosty.gif

PS. Możliwość testowania sprzętu tj. laptopy, tablety, smartfony smile_prosty.gif

7png_whaxser.png

Pozdrawiam wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam wink_prosty.gif Pamiętajcie, że będąc częścią takiego portalu macie szanse testować przeróżny sprzęt- od laptopów, ultrabooków i urządzeń 2 w 1, po tablety i smartfony wink_prosty.gif Jeśli ktoś lubi nowe technologie, to uważam, że warto zaangażować się w taki projekt, który zaprocentuje w przyszłości wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. W najbliższym czasie czeka mnie selekcja pośród moich redaktorów, bowiem nie wszyscy spełnili moje oczekiwania. W związku z tym ponawiam poszukiwania osób, które chciałby zostać redaktorami na Mobilnym Świecie.

Oczekuję:

- wiedzy na temat nowych technologii,

- dyspozycyjności przede wszystkim- szukam osób, które będą miały trochę czasu na pisanie

W zamian:

- dostajesz sprzęt do testów,

- pewne profity

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszam na PW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...