Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SilentBob

[SPOILERY] Star Wars: The Rise of Skywalker [JESZCZE WIĘCEJ SPOILERÓW]

Polecane posty

Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy

Mam wrażenie, że jest już produkt Star Wars o takiej lub bardzo podobnej nazwie. Komiks albo kniga.

Noep, było "Dziedzictwo Mocy". Ale to już i tak spuszczone zostało w kiblu. Nieaktualne. Teraz świat Star Wars tworzy się od nowa.

Szczerze mówiąc czekam na nowe komiksy Star Wars, które wyjdą w USrAju nakładem wydawnictwa Marvel.

Youtube Video -> Oryginalne wideo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kek, już ludzie piszą komenty, że syf, seria umarła i w ogóle kicha, bo w jednej sekundzie pojawił się inny miecz. Dowodzi to tylko, że internetowi neckbeardy mają umysł na poziomie kota domowego, który również nienawidzi, jeśli cokolwiek się zmienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo będą zajawki zajawek zajawek. O ile już nie ma.

Chyba z dwa lata temu EA coś takiego przy Fifie growej zrobiło, jak mnie pamięć nie myli. Ewentualnie co do innego tytułu. Insza sprawa, że Hollywood lubi w normalnych trailerach przekazać jakieś 70% filmu, to pewnie oprócz teaserów nic nie będę w związku z nowymi SW oglądał.

Inna sprawa, że kinda zajechało mi "oh my edge" (hu hu) od tego krótkiego kawałka i imo jakoś mało było czuć przygodowy feeling jaki był w oryginalnej trylogii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że ten miecz świetlny nie wygląda źle, ale nie będę mógł traktować go poważnie, jest zbyt zabawny.

This.

Tylko ja raczej bym powiedział, że jest głupi. Mogli wymyślić 100 innych motywów miecza świetlnego i bym okiem nie mrugnął. Wiem, że się czepiam, ale jelec który zarazem jest bronią? To tak jakby skonstruować karabin, który strzela również w stronę użytkownika karabinu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kek, już ludzie piszą komenty, że syf, seria umarła i w ogóle kicha, bo w jednej sekundzie pojawił się inny miecz. Dowodzi to tylko, że internetowi neckbeardy mają umysł na poziomie kota domowego, który również nienawidzi, jeśli cokolwiek się zmienia.

Koelś, masz kota w avatarze.

Trailer nie jest zły, jest nijaki. Żadnego wrażenia.

Za to scena z Sokołem była już całkiem badassowa. Nie rozumiem jednak tej kuriozalnej pracy kamery. Jeśli w filmie znajdzie się więcej takich ujęć to zwymiotuję w czasie seansu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...