Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sedinus

Krinczfred

Polecane posty

32 minuty temu, stach122 napisał:

To może wyłącz internet i wyjedz no nie wiem, hmm na syberie?

Dziękuję za propozycję, ale cóż, moja niechęć do komarów sprawia, że nie mam ochoty nawet się zbliżyć do Chanty-Mansyjskiego Okręgu Autonomicznego, czy też inszego Kraju Krasnojarskiego.

Ponadto - pisownia Syberii w języku polskim jest dość jednoznaczna. Poza tym, "wyłączyć internetu" nie mogę - nie jestem uprawnionym pracownikiem jednej z firm/instytucji obsługujących system DNS, światłowody, czy węzły komunikacyjne (w zależności od tego, co miałeś na myśli przez internet).

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Aż chciałoby się zapytać: Kto najbardziej doradzał mi monitor DELL??

Jednak nie będę się wyzłośliwiał. Na szczęście starej IYAMY nie wyniosłem i jeszcze działa.

A co sie stało. Na ubu monitorach uzbierało się kilka ładnych zacieków, odcisków palców i innych zabrudzeń. (dziecko i żona) Wziąłem jak zwykle papierowy ręcznik i płyn do mycia szyb w psikaczu.

Oba monitory wyłączyłem przyciskiem, bo na czarnym lepiej widać zacieki i oba zpsikałem płynem. Następnie powycierałem ładnie papierowym ręcznikiem  i naniosłem poprawki, tam gdzie jeszcze nie było perfekcyjnie. Po zakończonej operacji oba włączyłem. Włączył się tylko monitor IIYAMA. Dell już nie odpalił. Zerwałem tą listewkę przednią, pod którą naciekło i suszyłem suszarką do włosów. Nie pomogło.  Pieprznąłem to wszystko i pojechałem sobie na zakupy. Po powrocie z zakupów ponownie włączyłem komputer, ale nic się nie poprawiło.  Poodłączałem przewody i wyniosłem monitor do śmietnika. 

Od dzisiaj za propozycję zakupu DELLa będę bił. Odradzam i nikomu nie polecam.

Przynajmniej dopóki mi nerwy nie przejdą. Siedzę i się zastanawiam, co miał w głowie projektant takiego sprzętu, przecież tam pomiedzy ekranem, a tym plastikiem jest szczelina taka, że można paznokieć wsadzić.  Nikt nie wpadł na pomysł, że można to uszczelnić, czy jakoś zabezpieczyć? Brak słów.

Trzeba napisać petycję do producentów monitorów żeby nie zapominali o uszczelkach :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...