Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wies.niak

Mirror's Edge

Polecane posty

Wśród tych osób można mnie znaleźć (kiepski powód do pochwalenia się, ale zawsze coś :P )...

Do rzeczy jednak: jeśli ktoś jakimś cudem jeszcze nie widział gameplaya tej gry - LINK (Uwaga! Po obejrzeniu może boleć głowa i\lub brzuch...).

Jak widać zapowiada się całkiem ciekawie, strasznie efektownie (ale odkrywcze :P )...

Prince of Persia nie spodobał mi się za bardzo, ale może skakanie po dachach i chodzenie po ścianach w "Mirror's Edge" bardziej przypadnie mi do gustu?

Jednak będę musiał uważać - mam lęk wysokości...

Ciekawe jakie super-ekskluzywne informacje przyniesie nowy CDA?

Czekam z niecierpliwością do wtorku :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Uwaga! Po obejrzeniu może boleć głowa i\lub brzuch...).

Aż tak dokładny symulator kurierki? No ale dobra, fajnie, że zapodałeś ten trailer - nie widziałem go i w ogóle pierwszy raz o grze słyszę. Co wiadomo o gameplayu, jak w to się będzie grać? Czy to będzie bieg po zdrowie z wciskaniem klawiszy w odpowiednim momencie, czy trzeba będzie samemu dobierać prędkość skoku? Widziałem walkę z przeciwnikami, czy to będzie na czas? Czy będzie tylko jedna właściwa ścieżka, czy też raczej spory teren gry, a od nas zależy wybór możliwie najkrótszej trasy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak dokładny symulator kurierki?

Na mnie gameplay podziałał :P

Sama gra pewnie da lepsze efekty...

A propos (z zapowiedzi numeru):

(...) wielu betatesterów skarżyło się na... zawroty głowy i mdłości wywołane NAZBYT realnym oddaniem dużych wysokości, na jakich toczy się gra!

Jak w to będzie się grało?

W numerze 04/2008 była zapowiedź (pozwolę sobie ją wykorzystać :P ):

W żadnym momencie nie stracisz kontroli nad bohaterką.

Wszystko za sprawą (...) sterowania, bazującego na (...) przyciskach: kucania, skoku i akcji.

Gdy więc zbliżasz się do "lądowania", wystarczy szybko kucnąć, a postać robi fikołka i w pełnym biegu będzie mogła uciekać dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie nie... ale czas pokaże choć mogli by zrobić potem wersje mmo :D już to widzę jak gracz stoi na dachu i nagle taka dwójka innych przelatuje gdzieś w oddali :D xD dobre by to było. Jaki dla mnie największy plus? taki że jest taki przesyt niebieskości i czystości że nawet czarny wydaje się być niebieskim i czystym a to wszystko powoduje że gra będzie odstresować kojącymi kolorami zielonym niebieskim szarym i białym... I TA MUZYKA!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, jak dla mnie to zamiast uspokajać będzie wprowadzała inny nastrój. To nie są stonowane kolory i potrafią razić po oczach tzw. oczouderzające ;), ale nie powiem, klimat buduje.

Tu macie link bezpośrednio do tej analizy trailera.

http://pl.youtube.com/watch?v=n_JX6cEwMT0&...feature=related

Marzyłby mi się w tej grze iPod, Faith biegałaby ze słuchawkami w uszach kiedy tylko chce, a odtwarzacz puszczałby muzykę z naszego dysku twardego ^^.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie będę sceptyczny. Czytałem zapowiedzi, widziałem filmy i jestem pod wrażeniem - pomysł nowatorski - może być hit; jak na dzisiaj wchodzę w ciemno. Tylko pytanie, czy twórcy nie polegną na fabule? Czy będą w stanie utrzymać mnie przy komputerze do końca gry? Pełen obaw trzmam kciuki, żeby im się udało...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachwyca mnie w grze widok z pierwszej osoby. Kierowanie myszką może być ciekawe(oczywiście w tej grze). Grafika jest przecudna!. Rozmycia podczas lotu itp.itd. Aż się chce w to pograć. Szkoda że nie ma "Public Beta". I czy będzie wolność miasta tzn. czy będziemy mogli swobodnie chodzić po mieście, i jaka jest jego nazwa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o głównej bohaterce? Smukła, wysportowana, zgrabna, przechodzimy wyżej, a tu... hmm. Ta twarz tutaj nie pasuje. Niby wszystko jest : oczy, nos usta, ale całość do siebie jakoś się nie zgrywa. Zwyczajnie mi się nie ta kobieta nie podoba. Jej rysy twarzy w delikatny sposób sugerują pokrewieństwo z byłym ministrem edukacji (taka była moja pierwsza myśl). Może to dlatego, że oglądają pierwsze trailery spodziewałem się czegoś innego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się, nie będziesz widział bohaterki, lecz będziesz patrzył jej oczami :)

Nie będzie to może druga Lara, ale za to... "dodatkowy ciężar" nie będzie jej ciążył podczas tych wszystkich akrobacji (nie ma to jak realizm...) :P

Ważne, żeby była sprawniejsza niż piękniejsza - zbyt długie stanie przed lustrem, gapienie się na bohaterkę wpłynęłoby na zmniejszenie dynamizmu rozgrywki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DINO - będziemy dość często widzieć bohaterkę, bo w świecie gry pełno napotkamy luster (jak sama nazwa wskazuje) ;]

Mi tak się owa pani podoba w całości.

Gra zapowiada się ciekawie. Podoba mi się sam pomysł, dosyć innowacyjny. Fajna jest też "plastikowość" miasta, w którym akcja ma się rozgrywać. Tylko hm. Ile można biegać po dachach i co jakiś czas nawalać gliniarzy? Oby rozgrywka była urozmaicona i żeby nie nużyła po jakimś czasie.

I czemu wykluczacie multi? Jak najbardziej prawdopodobne jest, że będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm a moje zdanie będzie trochę odmienne. Praktycznie wogóle na tą grę nie czekam. Nie robią na mnie kompletnie żadnego wrażenia trailery, co wiecej gra w ruchu wogóle mi się nie podoba. Ale może coś się zmieni po przeczytaniu tej zapowiedzi w cda albo zagraniu w demo? Do ewentualnego kupna może mnie skusic jedynie 10 w CDA albo dobre demo. Czekam na wiele innych gier i na liście ta ma jedną z ostatnich pozycji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachwyca mnie w grze widok z pierwszej osoby. Kierowanie myszką może być ciekawe(oczywiście w tej grze). Grafika jest przecudna!. Rozmycia podczas lotu itp.itd. Aż się chce w to pograć. Szkoda że nie ma "Public Beta". I czy będzie wolność miasta tzn. czy będziemy mogli swobodnie chodzić po mieście, i jaka jest jego nazwa?

Gdybyś faktycznie obejrzał filmiki to znałbyś odpowiedź na temat otwartości miasta.

Twórcy niestety dają nam dość ograniczoną wolność, ze względu na fabułę właśnie, chcą nam ja ładnie i przejrzyście opowiedzieć, jednak ma być w pewnym stopniu otwarta, tak więc dla fanów nieliniowości też coś będzie.

A co powiecie o głównej bohaterce? Smukła, wysportowana, zgrabna, przechodzimy wyżej, a tu... hmm. Ta twarz tutaj nie pasuje. Niby wszystko jest : oczy, nos usta, ale całość do siebie jakoś się nie zgrywa. Zwyczajnie mi się nie ta kobieta nie podoba. Jej rysy twarzy w delikatny sposób sugerują pokrewieństwo z byłym ministrem edukacji (taka była moja pierwsza myśl). Może to dlatego, że oglądają pierwsze trailery spodziewałem się czegoś innego.

Żeby być przystojną, kobieta nie musi wcale mieć "wielkich zderzaków", figury osy, ani nóg 118 cm przy 165 cm wzrostu.

Fate jest może nie najpiękniejsza ale jej typ urody intryguje, zwłaszcza jej oczy. Swoją drogą to wiesz kto był ostatnim ministrem edukacji??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby być przystojną, kobieta nie musi wcale mieć "wielkich zderzaków", figury osy, ani nóg 118 cm przy 165 cm wzrostu.

Nie wiem jak kobieta może być przystojna, zawsze wydawało mi się, że przystojny może być tylko mężczyzna. Poz tym nie oto chodzi . Z figurą bohaterki wszystko jest w porządku. Powiem nawet, że dopóki trailery pokazywały jedynie widok FPP to bohaterka nawet mi się podobała.

Fate jest może nie najpiękniejsza ale jej typ urody intryguje, zwłaszcza jej oczy.

A mi zwłaszcza jej oczy się nie podobają. Może jeszcze dobija mnie mina jaką miała ona na ostatnim trailerze.

Swoją drogą to wiesz kto był ostatnim ministrem edukacji??

Roman o końskiej twarzy (choć znając politykę, to mogę być już o paru ministrów edukacji do tyłu ;) ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy chłopaki, teraz dziewczyny mówią, że chłopak jest ładny a dziewczyna przystojna. A przynajmniej ten dziwny trend zapanował w umyśle mojej byłem dziewczyny i ogólnie w całym regionie na północny zachód od Szczecina.

Mmmm a jakieś znajdźki będą? Fajnie by było poskakać w poszukiwaniu bonusów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym twórcy nie mówili, lecz nie zdziwiłbym się gdyby jednak tak było, w końcu gra ma wyjść również na konsole, a zwłaszcza gracze konsolowi upodobali sobie znajdki.

Zapewne będą one miały formułę reliktów dawnego porządku, pewnie stare paczki po papierosach, zdjęcia bądź coś w podobie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...