Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jigga

Grand Theft Auto IV

Polecane posty

Witam, pogrywam sobie dosc czesto w ta gre po sieci, ale niestety wiekszosc ludzi to amerykanie, na dodatek czesto sa to dzieci ktore tylko przeklinaja, no i odleglosc wplywa na przyjemnosc rozgrywki (duzy ping i te sprawy). Sam posiadam konsole XBOX360, i chetnie pogralbym z jakimis polakami, poprzechodzil jakies misje na czas, poscigal sie, cokolwiek, zeby tylko odpoczac od gwary jankesow. O PS3 wspomnialem bo strona na ktorej jestem administratorem organizuje konkurs, po szczegoly zapraszam tutaj oraz tutaj. Pozdrawiam i do zobaczenia na ulicach Liberty City. Ah, moj Xbox Live ID to MrJiggerski, jesli ktos mnie doda to na pewno pogramy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chętnie popykam w gta IV na ps3... już tylko dni dzielą mnie od upragnionej konsolki i tej upragnionej gry. :D::D

i jeszcze mam pare pytań:

żeby zagrać w wielką IV trzeba mieć router podłączony do niego kabel od sonki , kabel od kompa i kabel od tepsy ??? czy może trzeba mieć coś jeszcze ?

czy w wersji ps3 jest opcja łącznia z wybranym serwerem czy dołączasz do losowej sesji ????

o odpowiedzi proszę na PW.... widzimy się na ulicach Liberty City już niebawem !!!!:D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie rzeczywiście nie ma :tongue:

Jednak są sposoby - na przykład zarejestrowanie się na Ambasadę RP w Wielkiej Brytanii.

Nawiasem mówiąc - do tego sposobu zachęca nawet CD-Projekt.

W pudełku gry "Lost Planet" z PK znalazła się instrukcja, jak zarejestrować się na GfWL.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można grać w GTA IV na PC, skoro nie ma w Polsce Games for Windows Live?

normalnie ?

Ja sie zarejestrowalem jako polak i normalnie muce w multi bez problemów.

A że jeszcze się sputam. GTA 4 ma wogóle jakies zabezpieczenia przeciwko cheatom ? Bo od idiotów roi się aż na serverach, przykładowo ja zarejestrowałem to :

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teken- te zabezpieczenia są w trzecim patchu, chociaż na razie przeszkadzały tylko w tworzeniu spolszczenia. A na najgorsze- n00ba, nic nie poradzisz. Spotkałem jednego takiego, którego NIE MOŻNA BYŁO wywalić z gry. Zainstalował sobie coś, co sprawiało, że przy próbie włączenia w komórce opcji dotyczących go, wracało z powrotem do ekranu startowego komórki. A co on robił? Strzelał do kompanów. W kilka chwil straciliśmy punktową przewagę. Inne dzieci to nie wiedziały do czego służy mikrofon. Wiecznie jakieś okrzyki bojowe/godowe. Przynajmniej można ich wyciszyć.

PS Aaa, co do tego filmiku, też tak miałem. Siedzi sobie za kierownicą, a ja, z pistoletu:pam pam pam pam pam pam...

Po 100 strzałach w końcu padł, ale ci cziterzy to sobie znajdują ziomali i wiedzą, że nikt ich nie wywali. Na szczęście jest w LIVE coś takiego jak reputacja...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...