Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Master of Orion 3

Polecane posty

Gralem tylko chwile u kumpla i nie pozyczylem nawet, bo nie mialem czasu sie wglebiac ;/. Moim zdaniem troche przegieli ze zlozonoscia. Oczekiwalem po prostu wiekszego MoO2, zas dostalem kosmicznie trudna handlowke pokroju starenkiego Fragile Allegiance. Moge sie ofkoz mylic, bo krotko gralem, ale na oryginal mnie nie stac, a tylko dzieki niemu moglbym te gre polubic. Moze jakis sponsor ?? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wilczur

Giera spox. Jeszcze nie zakonczylem tej partii ktora teraz gram :oops:. Odlozylem dla tej gry na polke TCM i nawet nie zagralem w Vampire. Ta gra naprawde wymiata.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość | fido bezczelny |

Ta gra po prostu WYMIATA! Duże pokłady miodu, wielowarstwowość, przyjemna graficzka, może nie rewelacyjny, ale też nie przeszkadzający w rozgrywce dźwięk...

Natomiast to, że MOO3 jest tak skomplikowany, iż trzeba spędzić nad nim kilka dni, by rozgryźć tylko te ważniejsze funkcje, jest mitem. W ciągu jednego, dwóch dni można spokojnie opanować wszystko, co jest potrzebne do gry na najwyższym poziomie trudności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oviraptor

Jednym slowem - gra jest okropnie skomplikowana ale wlasnie dzieki zlozonosci tego produktu jest tak wyjatkowa. Szkoda, ze cena nie jest taka wyjatkowa... ale mowi sie trudno. A co do spolszczenia - wykonano je znakomicie! Zreszta wyobrazacie sobie MoO 3 w wersji ang? Ja sobie nie wyobrazam... chyba nic bym nie zrozumial ;) Tylko szkoda, ze niektore mody nie podejda do polskiej wersji - ale to juz szczegol :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŁĘEEEEEEE :cry: ja chce Moo 3 !! a nie mam kasy ;(

Wiem 17 maja miałąem urodziny zróbcie ściepke i kupcie mi ! Jak na razie dla mnie Moo 2 RULEZ robienie własnych statkoof :D same fregaty z rakietami to jest dopiero niszczyciel !! + 2 tytany ze solar converterem i możemy planety niszczyć :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Venasque

podpisuje sie pod powyzszym, giera naprawde dobra - mam oryginala. przyznam ze kupilem w ciemno ale sie nie zawiodlem. SUUUUPER!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grałem w 2 ale podobno w trójce jest strasznie skopana sytuacja z tymi "doradcami". w dwójce zawsze do gry wybierałem Psilonów (mogli mieć wszystkie wynalazkii) i wróg zwykle nie miał szans :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 jest dużo dużo gorsza od 2 (miałem krótki kontakt) dla mnei rozczarowanie i zbyt duża komplikacja....... czuje się zgwałcony przez producentów........ to jusz nie Microprose :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejny wywód jaka ta gra jest świetna. giera po prostu powala swoim złożeniem oraz rozbudowaniem a nic jej grywalności nie zabierze. Niestety w tą gre grałem tylko tydzień bo mi qmpel pozyczył ale to i tak był bardzo dobry tydzień. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynka Master of Orion była jedną z gier w któtrą lubiłem grać. Dwójka też była miodna chociaż bardziej sobie cenię jedynke. Trójka zapowiada się dość ciekawie tylko ten czas rzeczywisty podczas bitew i brak możliwości grania na jednym kompie przez kilku graczy i aby jej nie skaleczyli tak jak Herosów IV, jest jeszcze jedna gra podobna do oriona a o , której nic nie było słychać stara gra ale miała leprzą grafike od oriona II mowa o Pax Imperia stawiam ją na równi z dwiema cześciami oriona.Powstaje też Galactic ciwilization o, której też sie nic nie mówi chetnych do obejrzenia gry zapraszam na stronke www.galciv.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo iż 3 odżuciła mnie grzechem było by niemoeć tej gry w kolekcji za jedyne 49 złotych ...... Jak nawet nie będę grał to będę się chwalił że mam ! Taki jest mój stosunek do Masterów ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grę zakupiłem niedawno. Oto moje (pierwsze) wrażenia. Dobrze, że gra została spolszczona. To bardzo pomaga. Szczególnie, że gra jest skomplikowana. Co także jest ogromnym plusem. Jednak pomimo tego gra ma bardzo dobry interfejs i jest ładnie(że tak powiem) skomponowana, przez co szybko się można połać. Według mnie znacznie lepsze choćby od Civ 3. Moja ocena 9/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...