Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Hobbit

Polecane posty

Hehe, to nie tak! Po prostu ponad ekranem lata sobie Nazgul i to dlatego^^ Albo po prostu wykrywanie przeciwników obejmuje całe Śródziemie :D Ale Frodo w tej gierce to Szwarceneger bez popitki - siecze rżnie, szkoda, że jeszcze gadek o wyzwoleniu Shire i demokracji nie wygłasza^^

Bilbo nie Frodo Cardinaldzie, Bilbo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech...Tolkien się w grobie przewraca...

Panowie co to ma być? Platformówka dla dzieci? Ja wiem, że Hobbit to nie jest książka pokroju WP, ale bez przesady? Ci co mają powyżej 10 lat też chcieliby sobie w takie coś pograć, a teraz to będzie wstyd jak ktoś zobaczy w co gram;)

Pewnie i tak będe grał...po nocach;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ocena:

1) Jakby Bilbo nie miał tego kija w tyłku to by mu na złe nie wyszło, a by przy okazji lepiej się grało :).

2) Nom grafika jest dobra choć jak na te czasy mogła by być, lub nawet powinna, być lepsza.

3) Patrz punkt "1)".

4) Słyszałem co nieco o firmie, która stworzyła gre i nie były to dobre rzeczy, niestety :(.

5) Patrz punkt "1)".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech...Tolkien się w grobie przewraca...

Panowie co to ma być? Platformówka dla dzieci? Ja wiem, że Hobbit to nie jest książka pokroju WP, ale bez przesady? Ci co mają powyżej 10 lat też chcieliby sobie w takie coś pograć, a teraz to będzie wstyd jak ktoś zobaczy w co gram;)

Pewnie i tak będe grał...po nocach;)

Ksiazka tez nie byla pisana dla dzieci ponizej 10 roku, wiec nie rozumiem z kad taki pomysl na gierke :roll: :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksiazka tez nie byla pisana dla dzieci ponizej 10 roku, wiec nie rozumiem z kad taki pomysl na gierke
Eeehmmm... Rozumiem, że żartujesz :twisted: Ona była pisana dla dzieci poniżej 35 roku życia, a i tak wolno ją było czytać tylko pod opieką pełnoletnich powyżej 35 roku życia :D

FirE - chyba chciałeś napisać CarDonaldzie^^ na poprzedniej stronie ładnie wytłumaczyłem, dlaczego w mojej wersji dema występuje Frodo, nie Bilbo. A i tak wygląda ten Frodo jak dziesięciolatek w lateksie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam już teraz nie wiem - może na tę gierkę trzeba patrzeć nie przez pryzmat dzieła Tolkiena, ale po prostu jak na zwykłą zręcznościówkę? Może wtedy uda mi się ją docenić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam już teraz nie wiem - może na tę gierkę trzeba patrzeć nie przez pryzmat dzieła Tolkiena, ale po prostu jak na zwykłą zręcznościówkę? Może wtedy uda mi się ją docenić?

To może podejdź z obydwu stron i potem wyraź podwójną opinię. Chociaż IMO to jest raczej zręcznościówka i tyle, a że na podstawie dzieła Tolkiena? No to co. Gra to gra, a taka była wizja programistów.

No i wyszło, że do gier podchodzę jak do sztuki (mięsa ;)) <- Tak wiem, głupi kawał... Ekhm, to ja już pójdę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm...no ale jak to oceniać "delikatniej" skoro w tytule wyrażnie jest Hobbit, a i sceneria będzie mi przypominać gdzie jestem (mam nadzieje że ten element będzie conajmniej niezly;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo gry to chyba też jest pewien rodzaj sztuki. A przynajmniej w dziedzinie grafiki, ale to temat na inną rozmowę.

Ja uważam, że skoro robią grę na podstawie tak znanej książki (jest w spisie lektur w gimnazjum jako dodatkowa, więc część ludzi przeczytała ja choćby z obowązku) to muszą sobie zdawać sprawę, że oczekiwania graczy są wyższe niz zazwyczaj. Tak jak wyzsze wymagania stawiano przed Discworldem czy Dune, tak większe zostaną postawione Hobbitowi. A wtedy trudno jest dogodzić wszystkim, bo każdy oczekuje po tej grze czego innego - jedni klimatu książki, drudzy dobrej zabawy a trzeci swietnej grafiki. Wszystko to jest naprawdę trudno połączyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger
(jest w spisie lektur w gimnazjum jako dodatkowa, więc część ludzi przeczytała ja choćby z obowązku)

Nieświerze informacje... Hobbita wyukreślono całkiem niedawno :(

Ja uważam, że skoro robią grę na podstawie tak znanej książki (jest w spisie lektur w gimnazjum jako dodatkowa, więc część ludzi przeczytała ja choćby z obowązku) to muszą sobie zdawać sprawę, że oczekiwania graczy są wyższe niz zazwyczaj. Tak jak wyzsze wymagania stawiano przed Discworldem czy Dune, tak większe zostaną postawione Hobbitowi. A wtedy trudno jest dogodzić wszystkim, bo każdy oczekuje po tej grze czego innego - jedni klimatu książki, drudzy dobrej zabawy a trzeci swietnej grafiki. Wszystko to jest naprawdę trudno połączyć.

Jest jednak coś, czego oczekują WSZYSCY. Jezeli będzie to RTS, wszyscy oczekują że będzie to dobry RTS, prawda? Jeżeli przyodówka to spodziewają się dobrej przygodówki itd. A Hobbit miał być w założeniu dobrą platformówką- nie wiem co to ma niby być, ale to na pewno nie jest platformówka (której tak bardzo chciałem... argh, czemu na PC nie ma żadnych platformówek w stylu Crash Bandicoot?!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm Mój brat go czytał w tym roku jako lekturę więc chyba nie są tak nieświeże...

W drugiej części masz niewątpliwie rację, ale zwróć uwagę, że "dobra platformówka" dla każdego znaczy co innego. Jeden powia, że dobra jest ta najklimatyczniejsza, drugi, że ta z najlepszą grafiką, trzeci, że ta najbardziej grywalna. To chciałem przekazać w poprzednim poście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm Mój brat go czytał w tym roku jako lekturę więc chyba nie są tak nieświeże...

W drugiej części masz niewątpliwie rację, ale zwróć uwagę, że "dobra platformówka" dla każdego znaczy co innego. Jeden powia, że dobra jest ta najklimatyczniejsza, drugi, że ta z najlepszą grafiką, trzeci, że ta najbardziej grywalna. To chciałem przekazać w poprzednim poście.

Co racja, to racja (A kto ma rację ten stawia kolację!- dop. Edmund).

Każdy oczekuje od gry czego innego, co widać po naszych postach. Ja tam mimo wszysko lubię spojrzeć na grę z kilku różnych stron (przeważnie na dole pudełka są wymagania ;)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem zobaczyć jaki temat jest na samym końcu a tu proszę gra na tak dobrej licencji

Hobbit to moja ulubiona książka Tolkiena

a co do gry słyszałem wiele niepochlebnych opini ,ale mi się ta gra nawet podobała(taki przerywnik pomiędzy poważniejszymi grami)

muzyka jest ok(proste ,skoczne rytmy pasują tutaj),klimat -zachowany ,jak na egranizację jest bardzo dobrze

zwłaszcza podobała mi się misja by ukraść trollom portfel

szkoda tylko ,że tak umniejszyli postacie krasnoludów i Gandalfa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem w całości. Grafika może i cukierkowa, ale gra się baaardzo przyjemnie, a sama gra relaksuje. Gdyby kiedyś wyszła jakaś bardziej poważna produkcja o tym tytule, na pewno bym się zasadził. Zresztą ta produkcja jest bardziej przeznaczona dla najmłodszych, a teraz już chyba nawet jej nie sprzedają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...