Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Accoun

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?

Polecane posty

O, też kupiłem ostatnio mysz. Niby aż 8 zł, ale było warto - przesiadka z PS/2 na USB to jednak nie w kij dmuchał.

inb4 ma kabel grubosci wlosa i sie przetrze za pare tygodni

Ostatnia myszka bezprzewodowa nie dość, że zżerała jedną baterię na tydzień to jeszcze mi się zepsuła po jakiejś intensywnej sesji Batllefielda. Kupiłem sobie gryzonia za 100zł od A4techa. Z miękkim kablem w osłonce z materiału. Podkładka czarna, matowa, też z miękkiego materiału. Geld.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komesa próbowałeś?

Nope, nie miałem przyjemności degustować Komesa, ale nazwa znajoma toteż fakt nie-degustacji niedługo na pewno zostanie naprawiony - ze swojej strony polecam ogarnąć piwa browaru Czarnków, jedyna wada - są słabo dostępne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ligę Niezwykłych Dżentelmenów oba tomy i dwa tomy antologii Amerykańskiego Rysunku po 10 ełro każdy + 2 ełro za książkę Monty Python Live

Poza tym, że nie znam tej Antologii Amerykańskiego Rysunku, to szanuję bardzo oba pozostałe. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, też kupiłem ostatnio mysz. Niby aż 8 zł, ale było warto - przesiadka z PS/2 na USB to jednak nie w kij dmuchał.

inb4 ma kabel grubosci wlosa i sie przetrze za pare tygodni

Lolnope, normalny kejbl, tylko malutka jest w porównaniu z tym bydlakiem na PS/2 z którego korzystałem przez ostatnie 5 lat.

Ale ta poprzednia mysz była dużo droższa, 25 zł dałem.

mfw uświadomiłem sobie, że 2 myszki temu przesiadałem się z kulkowej na optyczną (n-no homo).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze swojej strony polecam ogarnąć piwa browaru Czarnków, jedyna wada - są słabo dostępne.

Ano. W zeszłym roku wybudowali w mojej mieścinie sklepik Czarnkowa. Cieszyłem się jak głupi, ale niestety sklep przetrwał może kwartał. Ale co poradzić, większość Polaków uważa, że Tyskie to najlepsze piwo, a Janusze, które się znają twierdzą, że jedynym prawdziwym piwem jest Kasztelan, bo na etykiecie napisali "niepasteryzowane".

Co do Komesa - piłem jedynie portera bałtyckiego; bardzo dobry. Do Miłosławia mam może z 15km, więc browary Fortuny walają się u nas w każdym podrzędnym spożywczaku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni poważny zakup miałem chyba pod koniec marca i były to kniżki. Ogólnie poważne zakupy to głównie książki i gry od czasu do czasu. Ale z pieniędzmi nie jest tak dobrze, jak mogłoby być.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem kartę pamięci microSD 8GB. W dzisiejszych czasach to niewiele, ale wcześniej miałem w telefonie jakąś starą 4GB, do tego class 2 (ta nowa ma mieć class 10) - więc zawsze jakiś postęp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...