Skocz do zawartości
Sevard

Oceń utwór poprzednika - dyskusje

Polecane posty

18 godzin temu, Vigor napisał:

dawales conajmniej dwie jego piosenki i wydaje mi sie, ze ta tez. pamietam bo musialem tego sluchac.

Zgadza się - dwie piosenki. Ta trzecią musiałeś wcześniej słuchać sam :wink: (bo jej zwyczajnie wcześniej nie proponowałem).

 

18 godzin temu, Vigor napisał:

... poza tym dajesz disco polo? co jest stary?

Może lubię? Może mam takie nastawienie w danej chwili? Tak czy inaczej - jeżeli będę chciał (co nie jest pewne) będę dawał takie (a nie inne) propozycje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, KlaudiuszDruzus said:

Ta trzecią musiałeś wcześniej słuchać sam :wink:

mozliwe, ze zlala mi sie w pamieci z dwiema poprzednimi. mozliwosc, ze sam sobie ja puscilem nie wchodzi w gre >;]

 

3 hours ago, KlaudiuszDruzus said:

Może lubię?

a moze chcesz sie wyroznic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, 47 napisał:

0/10 disco polo to najgorszy gatunek muzyki

 

Twoim zdaniem. Mnie interesuje. Może zbyt wielkim fanem nie jestem, ale od czasu do czasu fajnie jest posłuchać disco polo. :smile:

 

PS. Jak chcesz czegoś nie lubić, to "polecam": darcie krtani w metalu lub rap z przeklinaniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za otwarcie oczu, nie wiedziałem, że ludzie mają różne gusta

16 minut temu, KlaudiuszDruzus napisał:

PS. Jak chcesz czegoś nie lubić, to "polecam": darcie krtani w metalu lub rap z przeklinaniem.

o, to mam w sam raz zespół dla ciebie: A.J.K.S.

 

:D

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, KlaudiuszDruzus napisał:

Od metalu takiego wolę jego łagodniejszą/bardziej zrozumiałą wersję (nie wspominając o gatunku jakim jest mój ulubiony rock)

A co w tym kawałku jest takiego niezrozumiałego? Muzyka jest w miarę spokojna (w pewnych momentach trochę cięższa, ale raczej zrozumiała), a wokalista nie produkuje się blackowym skrzekiem czy innym growlem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Sermaciej napisał:

i ten z przeklinaniem to zło, a ten bez to dobro? lel

Ja tak napisałem? Chyba nie. Tak czy inaczej - jeden ma prawo mi się podobać, a drugi nie. :wink:

 

Tak na marginesie - czy ty widzisz sens w dalszej tej dyskusji? Nie widzę potrzeby/sensu w jej dalszym prowadzeniu - jeżeli ty jednak chcesz dalej pisać i marnować swój czas, to twoja osobista sprawa. :rolleyes:

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...