Skocz do zawartości
Sevard

Oceń utwór poprzednika - dyskusje

Polecane posty

Ja specjalnie dla osób, dla których przeczytanie 3 zdań ze zrozumieniem to trud ponad możliwości, tłumaczę zasady:

post MUSI zawierać:

+ ocenę ORAZ

+ uzasadnienie ORAZ

+ utwór do ocenienia.

ORAZ to słowo, które oznacza, że MUSZĄ wystąpić oba czynniki występujące po jego kolejno lewej i prawej stronie.

Dziękuję.

  • Upvote 7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Konuga To raczej pytanie do modków, ale moim zdaniem jednak trochę za mocno podpadają pod pewne punkty regulaminu.

@nerv0 Proszę

Zabawa podpatrzona na innym forum. Zasady są proste - pierwsza osoba wrzuca jakiś utwór, następna ocenia go w skali 1-10 (z krótkim uzasadnieniem) i wrzuca kolejny utwór. Następna osoba ocenia ten utwór oraz wrzuca swój i tak w kółko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MAGnet Oceny zawsze będą subiektywne, a dobra muzyka i tak obroni się sama. W tym całym temacie chodzi między innymi o to, żeby poznać opinię innych osób o jakimś utworze oraz o rozszerzenie swoich horyzontów (ja już kilka fajnych, nowych dla mnie, utworów znalazłem w propozycjach różnych osób). Traktuj to bardziej jako zabawę, w której można spotkać coś nowego, a mniej jak jakieś poważne recenzje. Od poważnych recenzji mamy dział Muzyka. ;)

Prosty przykład - jedna z moich ulubionych płyt - No Code zebrała sporo różnych ocen od znanych krytyków (którzy w teorii powinni być bardzo obiektywni) - od naprawdę pozytywnych do bardzo negatywnych. Ba znam sporo ludzi, którzy przy pierwszym przesłuchaniu uznali, że ta płyta jest słaba, ale po jakimś czasie się do niej przekonali.

Edytowano przez Sevard
  • Upvote 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP3 Ja nie widzę w tym problemu, wtedy inna osoba oceni ten utwór.

Uprzejmie proszę o nienazywanie mnie "gogusiem". Jest to dla mnie forma obrazy.

Edytowano przez Konuga
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MAGnet Ja kasuję posty? Wypraszam sobie, tylko je raportowałem jako off-topic. Ja nawet nie mam uprawnień do kasowania postów. :P

@Hakken OK, ja mogę zawsze podawać tytuł, jeśli tak wolisz, ale za innych nie odpowiadam.

Edytowano przez Sevard
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hakken - Twoje życzenie jest dla mnie rozkazem.

W tym całym temacie chodzi między innymi o to, żeby poznać opinię innych osób o jakimś utworze oraz o rozszerzenie swoich horyzontów
O to to, panowie! Z tym, że dla mnie ciekawsze jest słuchanie nowych kawałków (bo jednak odkrywanie po raz tysiąc pierwszy Stonesów nie jest szczytem moich marzeń wink_prosty.gif) niż czekanie na opinię nieznanej mi osoby, choć ta też jest w jakimś sensie wartościowa, o ile opatrzona opisem.
  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konuga

Panie Goguś - nie wiem, nie znam wykonawcy. Imo jeśli to naprawdę jest muzyka i walniesz go w spoilery - czemu nie.

Ostatnio jak dałem w spoilery to dostałem osta.

Edytowano przez Konuga
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...