Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Dojazdy

Polecane posty

Szybka oferta dla tych co się szybko zdecydują:

Jadę samochodem z Warszawy do Wrocławia w piątek 9 maja, w okolicach godziny 14-15 (jeszcze muszę godzinę dogadać z szefem po majówce). Jeśli się w tym czasie znajdą trzy osoby chętne, żeby się zabrać, to chętnie rozdzielę koszty wachy. Jak nie, to kupię sobie bilet na polski bus ;) Pisać najlepiej na PW, nie obiecuję, że odpowiem z miejsca, bo jutro jestem w trasie (tej samej zresztą, tj. będę jechał koło Worcka), a potem mogę mieć ograniczony dostęp do neta.

EDYTA:

Planowana trasa: A2 z WaWy do Łodzi, zjazd za Łodzią na Sieradz, potem do S8 i do Wro. Ew. mogę kogoś zgarnąć na trasie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę jechał 9 maja koło godziny 14 z Warszawy oraz wracał 11 maja po zakończeniu CD-Action EXPO. Posiadam 2-3 wolne miejsca w samochodzie jeśli ktoś jest chętny to zapraszam (w ramach podzielenia się kosztem benzyny :)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę samochodem z Częstochowy, mam 2 wolne miejsca, wyjazd koło 7 rano w sobotę. Przejażdżka prawdopodobnie w jedną stronę, ponieważ nie wiem jeszcze kiedy wracam. Nie gwałcę, nie zabijam, ładnie pachnę i oczekuję tego samego (przynajmniej 2 z 3 punktów). Ściepa na paliwo do uzgodnienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SwissEffect a szukasz kogoś do auta czy do towarzystwa w pociągu?

Ja wybieram się z okolic Katowic (Tychy konkretniej), chyba w końcu pojadę samochodem.

2 miejsca (na upartego nawet 3) mam wolne z tyłu, więc jak ktoś chce się dorzucić na paliwo, to chętnie zabiorę ;)

Cytując kolegę z góry - nie śmierdzę, nie zabijam, nie gwałcę (jadę z żoną :P) i oczekuję tego samego.

Wyjazd w sobotę rano, pewnie ok. 7, powrót prawdopodobnie tego samego dnia, po zakończeniu imprezy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...