Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kisiel231

Opinie o sklepie G2A

Polecane posty

Najbezpieczniejszymi zakupami na g2a są gry na steam. Uplay zauważyłem często są problemy, kupiłem AC: Rogue i po miesiącu zablokowali mi klucz. Kase mi oddali. Kupiłem już z ponad 20gier i oprócz tego AC (uplay) wszystko jest w porządku. trzeba patrzeć na oceny sprzedających. Sklep polecam ale tylko gry na steam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie odświeżam temat!

Chciałbym sie dowiedzieć jak sprawy sie mają z tym sklepem na dzień dzisiejszy??

Jakie są wasze opinie? bo ceny mają bardzo niskie, nawet do -50zł niż na steam? czy nie sprzedają tam przypadkiem tych kluczy z wymaganą aktywacją VPN tak jak to sie dzieje na allegro? skąd takie niskie ceny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki nie sprzedajesz i nie oszukujesz przy zakupach, na VACie, to jesteś bezpieczny. Nie ma tam oszustw z ruskimi kluczami, a jak są to ich banują. Kupuj śmiało, ale niczego nie sprzedawaj. O ile pamiętam to do zakupu nie jest wymagane posiadanie u nich konta użytkownika, więc jego też nie zakładaj. Jak trzeba to załóż, ale nic poza tym nie rób.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne ma na myśli VAT, a nie VAC. O ile się nie mylę, to przy zakupie wybiera się skąd dokonuje się zakupu i według tego doliczany jest podatek. W przypadku Polski jest to 23%, a jeśli wybierzesz na przykład lokację spoza UE, to podatek wynosi 0%.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, chodzilo mi o VAT, tylko sobie go odmieniłem. I też, chodzilo mi o różne stawki tego podatku, tak jak napisał 2real4game. Jeśli o koncie mowa, to im mniej masz z nimi wspólnego tym lepiej dla Ciebie.

 

EDIT: hgk na poprzedniej karcie wątku napisał, że support szybko odpisuje. I tak i nie. Jeśli coś jest źle po twojej stonie i muszą się upomnieć o coś u Ciebie (mowa o pieniążkach które IM się należą, a nie klientowi) to zasypią cię ticketami "wsparcia", czyt. wątkami dot. każdej z twoich ofert.
Natomiast, kiedy muszą Ci pomóc to albo zbywają, albo nabierają wody w usta i przestają odpisywać. Miałem tak przy zakupie DLC do Total War. Raz do Romka, raz do Shoguna. W obu przypadkach kwoty były niskie (coś koło 6 zł, ze wszystkim). W obu przypadkach tickety "wsparcia" pozostały bez odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...