Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nerf0

Fred, w którym chwalimy się swoimi rysunkami

Polecane posty

A dlaczego niestety? Dla ciebie raczej stety wink_prosty.gif.

Fajne rysunki, dobrze radzisz sobie z proporcjami. Ja kiedyś jak chciałem to podćwiczyć to machnąłem sobie o takie cuś (mogłeś widzieć wcześniej bo rysunki trzymam sobie na tumbrl):

tumblr_n0ofc0XTyZ1sh1snmo1_1280.png

Ale za cholerę nie umiem rysować bez linijki albo przynajmniej odręcznych kresek pomocniczych. No i średnio idą mi też zabawy z kredkami. No i drugi obrazek, nie wiem czemu, ale podoba mi się najbardziej smile_prosty.gif.

No i sorry za te kujące w oczy podpisy, ale jak już coś wrzucam do netu to wolę podpisać, że to moje nawet jak ktoś to później ma wymazać :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Soaps

A bo tu jest brzydko, rano cuchnie krowim łajnem, w dzień tracę krzyż dźwigając jakieś owoce zamiast rysować, ludzie są dziwni, a polacy ordynarni. No i tęsknie za polsk(imi dziwczynami)ą biggrin_prosty.gif

@SilentBob

Ostatnimi czasy juz mi sie to poprawia, choćby na tej pracy (twarz mi nie wyszła)

+18

donna_by_bielik42-d7914jn.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo - zrobiłem właśnie fotkę pracy na A3, którą machnąłem w zeszły weekend. Ten rysunek zadowala mnie najbardziej, bowiem proporcje są mniej więcej niezłe, niewiele musiałem poprawiać poza pierwszym szkicem, głowa chyba jest jeszcze za mała (mniejsza niż cycki :D), ale oczy i nos jakoś wyszyły, wreszcie.

CPD7tXQ.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się. Znaczy fakt, cycki są, ale twarz jakaś taka nie wiem jaka. No i te nieszczęsne dłonie. :(

Miałem kiedyś taką książkę "Jak powstaje Manga" się chyba nazywała, wydawnictwa Waneko. Tam dużo o tych dłoniach było. Szkoda że oddałem tę książkę koleżance, bo bym cyknął fotki i byś się mógł uczyć. :P (skanera nie mam)

Ale cycki ci fajnie wychodzą. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waneko wydało całą serię książek o rysowaniu mang. Znajdziecie tam wszystko. Nie polecę bo chcę kupić, ale jeszcze nie mam :).

Co do prac A3, EVA którą wcześniej walnąłem też była na A3, zeskanowałem pół, drugie pół, połączyłem w PS i gotowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...