Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Rainbow Six (seria)

Polecane posty

Sadze, ze jeszcze jej nie ma i pozwole sobie tutaj na mala (z)aluzje. Oficjalna premiera w Polsce bedzie miala miejsce 25.IV.2003. Po kiego grzyba wiec pytac sie o zdanie ludzi, ktorzy w zasadzie (poza bardzo nielicznymi wyjatkami) nie mieli mozliwosci zagrac w oryginal. Chyba, ze maja sie wypowiedziec na bazie pirata, ale wtedy, kpt. Kaburo, sami na siebie bicz krecicie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oviraptor
Sadze, ze jeszcze jej nie ma i pozwole sobie tutaj na mala (z)aluzje. Oficjalna premiera w Polsce bedzie miala miejsce 25.IV.2003. Po kiego grzyba wiec pytac sie o zdanie ludzi, ktorzy w zasadzie (poza bardzo nielicznymi wyjatkami) nie mieli mozliwosci zagrac w oryginal. Chyba, ze maja sie wypowiedziec na bazie pirata, ale wtedy, kpt. Kaburo, sami na siebie bicz krecicie.

Zgadzam się z Fidu w 100% Nie wiem po co umieszczać posty na Forum o jakiejś grze jak jej jeszcze nie ma :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość masterrjedi
Sadze, ze jeszcze jej nie ma i pozwole sobie tutaj na mala (z)aluzje. Oficjalna premiera w Polsce bedzie miala miejsce 25.IV.2003. Po kiego grzyba wiec pytac sie o zdanie ludzi, ktorzy w zasadzie (poza bardzo nielicznymi wyjatkami) nie mieli mozliwosci zagrac w oryginal. Chyba, ze maja sie wypowiedziec na bazie pirata, ale wtedy, kpt. Kaburo, sami na siebie bicz krecicie.

nie zgodze sie z toba kolego FiDu ponieważ demo tej gry zostało wydane i kazdy może za pomoca tego dema w pewnym sensie gre przetestować :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra dla ludzi z mocnymi nerwami. Często zdarza się, że na końcu misji rozwala nas ostatni terrorysta, a wtedy tzreba zaczynać od początku.

Według mnie gra z autocelowaniem jest bez sensu bo jest za łatwo. Bez tego gra się za****** - czysty hardcore 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Snow131

Super gierka!!! Piękna grafa, muza i taki specyficzny klimacik.

Polecam każdemu. Trochę trudna ale wszystko się da przejść choćby za setnym podejściem:)))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna, musze powiedzieć. Grafika ładna, muza dosyć dobra i duża grywalność - tyle moge powiedzieć o Rainbow six 3: Raven Shield. Jednak wg. NIC, absolutnie NIC nie pobije Rainbowa Six'a 2. Rogue Spear miał ten klimat, który stwarzał niepowtarzalne emocje u gracza. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest wyśmienita - jak już się przejdzie singla - to nie ma co się martwić, bo multi też trzyma poziom... No co tu dużo mówić - super... Heh - tyklo, że mój sąsiad (fan QUAKEa III) nie chciał ze mną grać na multi po 2-óch rundach coopertive... Hmmmm - ciekawe czemu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooooo ja wreszcie zagrałem na swobodnie w pełną wersję z Kolekcji Klasyki :) Teraz naprawdę mogę docenić tą gre. Jest po prostu świetna. Bardzo mi się spodobała grafika i... możliwość oglądania broni(kto grał w RS to wie że tylko celownik widać). Teraz przez to gra wygląda trochę jak CS, ale to dobrze. Nie spodziwałem się też tego, że poziom trudnosci jest tak wysoki - myślałem że na "weteranie" sobie spokojnie poradze, a tu... cholera się na kazdej misji blokuje conajmniej na 2 dni! Myślę nawet o włączeniu gry od początku na "rekrucie" ale szkoda mi tych kilku misji - obecnie jestem w takiej Willi :) Chyba 5 czy 6 misja. Kolejne zaskoczenie to ilość broni - w tym wykonianie - super. Jednak największe wrażenie zrobił na mnie granat gazowy i hukowy - szczególnie ten pierwszy - efekt jest zawalisty; to rozmazanie ekranu i słaba słyszalność dzięków... noo super po prostu. Ogólnie gra mi się BAARDZO spodobała. Dorównała swojej WIELKIEJ poprzedniczce i się z tego powodu ciesze.

PS: Nie wiem czemu, ale jak włączam trening "zaawansowany" np czyszczenie pomieszczeń to niemogę w niego zagrać - gra się tak jaby zawiesza(ale niektóre rzeczy działają np. klawisz ESC, wchodze do menu) .... dziwne... wazne że nie przeszkadza w głównej zabawie :0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, bronie to najwieksza zaleta tej gry. Sam chyba z tydzień poświęciłem na ich dogłębnym testowaniu. :) Ich wykonanie jest znakomite i żaden model nie jest taki sam jak inny (jeśli chodzi o działanie). Szkoda tylko, ze kampania taka krótka (w półtora tyg. przeszedłem, a potem gra wylądowała na półce, neta wtedy jeszcze nie miałem, więc nie było jak pograć przez sieć).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nie chce mi się wierzyć że tak mało osób sie wypowiedziało na temat tej wspaniałej gry! Myślałem że fanów R6: Raven Shield jest więcej :? Ta gra jest świetna, ma niepowtarzalny klimat, zapierającą dech w piersiach udźwiękowienie i grafikę, która do dziś robi duże wrażenie. Na szczególną uwage zasługuje idealnie odwzorowane modele broni i ich ilość do wyboru :) Jedyny minusik wg. mnie tej gry to to że, podczas wydawania rozkazu aby moi ludzie weszli do jakiegos pomieszczenia, to trochę zbyt wolno i mało widowiskowe, ale i tak jest bardzo fajne :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo by można gadać o RvS, wspaniały singiel który przechodziłem jako gracz i jako obserwator (tylko planując misję i koordynując akcją, resztę robił komputer), wielki arsenał w którym każdy znajdzie coś dla siebie. No i realizm, gra się naprawdę super. RvS ma też klimatyczny multiplayer, przejście misji z kolegami to też fajna sprawa.

Popieram tą nową serię Cenegi, kolekcja klasyki ale powinni ja troszkę dopracować. RvS jest tam na płycie DVD którą Punk Buster uznaje za cracka i wywala gracza z większości serverów 0o...liczę na to ze Cenega to poprawi... :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najlepiej kiedy można pokrzyczeć na brata kiedy da .. ciała podczas gry na LANie :) Albo podziwiać kiedy sąsiad (również w LANie) stara się pokazać jaki to z niego kozak wbiegając z machine gunem do pomieszczenia... z wiadomym skutkiem tj. man down :) i to wcale nie przez flashbanga, którego czasem wrzucę mu pod nogi dla rozluźnienia atmosfery :)

świetna gra :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna gra (Lepsza od Swata 4)

Nie jest liniowa bo można grać na różne sposoby,dobre mapy na których można znaleść ciekawe miejsce dla snajperów

GENIAlna Fabuła...która wciąga na max'a i prosi o więcej...więcej...

Dobra muzyka duża liczba broni....

Polka:)

Możliwość odsłuchania ważnych rad na odprawie.

I w jednym zdaniu:Gra bardzo dobra z małymi błędami.

Dla mnie 9+/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nie chce mi się wierzyć że tak mało osób sie wypowiedziało na temat tej wspaniałej gry! Myślałem że fanów R6: Raven Shield jest więcej :?

Jest jest. Wg mnie jest to najlepsza gra tego typu i bije na łeb swoje kontynuacje. Marzyłem o niej w momencie premiery, a moje marzenia spełniły się, kiedy znalazłem ją w sklepie w cenie 50 zł w promocji super$eller. Teraz kosztuje ok 20 zł, a mimo to gra nadal świetna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie na temat całej serii jest proste - starsze części są lepsze niż swoje następczynie w postaci Lockdowna a także Vegasów. Co prawda, VI oraz II nie są złe, ale jednak to nie ten sam taktyczny Rainbow jakiego znamy z Rogue Spear'a a także Raven Shielda i innych. Starsze części mają naprawdę niesamowity i klimatyczny gameplay, ciekawe bronie, szeroki wachlarz komandosów oraz ciekawe misje z wyśrubowanym poziomem trudności, zresztą jak cała gra. Ba, o Rakuzance nawet chyba wspominać nie muszę - Tęcze są dosłownie z każdego zakątka globu. Fabuła jest dosyć ciekawa i rozwija się z misji na misję. W Rogue Spear uwielbiałem siedzieć w Intel i czytać wszystko co związane z rozwojem akcji. Przez to bardziej wczuwałem się w swoją rolę, że tak powiem. W Black Thornie trochę to skopali (znaczy, kwestia Intel), ale historia i jej rozwój nie pozostawia pola do narzekań. Pomysł z arch-rival był dobry i zrealizowany OK. Z ciekawszych misji wspominam operację Perfect Sword (odbijanie zakładników z samolotu, skorzystałem z planu HQ) oraz Lost Thunder (Kosovo, cenię sobie za klimat). Reszta też jest na wysokim poziomie - chociaż np. nie cierpię misji typu recon. Mapy wykonane są bardzo dobrze. Generalnie, jedyne do czego się mogę przyczepić to czasami zaklinowanie się swoich, kiedy prowadzący jest AI. Sekundy mogą zadecydować o być albo nie być Rainbowów albo zakładników. Co do Black Thorna misję też są świetne i nawet czasami trudne np. ta z ustrzeleniem gościa w autobusie z wieży kościelnej albo odbicie zakładników w pociągu w Holandii. A Raven Shield - gameplay nadal miodny i bez zmian. Upgrade silnika graficznego i kilka dodatkowych sztuczek w grze. Ekstra.

Wypowiadać się, fani serii :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...