Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MQc

Wybierz najlepszą grę 2013 roku!


Polecane posty

Czy jest ze mną coś nie tak, jeżeli grałem tylko w jedną z tych gier, a zainteresowany byłem dwoma... no, niech będzie, że trzema?

Głos idzie na EUIV. Świetna grywalność - gra dostosowuje się do akcji, dynamika rozgrywki, miliard możliwości, skomplikowana, ale szybko się przyswaja 'niuansiki' gry, przyjemna dla oka. Czegoś jeszcze trzeba do miana najlepszej strategii?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poziomek90 - Po raz setny do Ciebie i do reszty ludzi: to jest niejako drugi etap głosowania już, dlatego tylko tyle typów jest. "Pierwszym" etapem były propozycje użytkowników. Po podliczeniu sumy wszystkich propozycji wyłoniono 10 najwyżej notowanych. Tam mogłeś oddać głos nawet na grę robioną przez Twojego 5-letniego kuzyna, ale tutaj masz do wyboru tylko te najlepsze i najpopularniejsze (TOP10). Czytanie nie boli, a było pisane już kilka razy. Irytujące jest to o tyle, że wchodzi człowiek na forum poczytać coś ciekawego na temat propozycji innych ludzi odnośnie gry roku, a trzeba się przebijać przez malkontenckie posty leniwych nieczytaczy*,

*nieczytacz - "Nieważne co ktoś pisał, ważne że ja chcę coś napisać, nieważne co."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe gdybym mógł to bym zagłosował na Far Cry'a Blood Dragon, bo właśnie to ogrywam i jestem zauroczony! biggrin_prosty.gif

Ale tak to głos poszedł na Black Flag, jeszcze nie grałem co prawda, ale ma ta gra u mnie plus za to jak się rozwinęła względem poprzedniczek i tego też życzę wielu innym seriom.

Ps: choć teraz się zaczynam zastanawiać z którego roku jest Blood Dragon, bo nie potrafię sobie przypomnieć czy z tego czy jednak z 2012...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głos idzie na Metro - godna kontynuacja części pierwszej, spokojnie ją przebijająca. Gra nie jest idealna, ale jest taka w sam raz - dostaliśmy to, czego się spodziewaliśmy. Co mi się nie podobało? Głos małego obcego i samo zakończenie, reszta bez zarzutu. Moim zdaniem na dzień dzisiejszy najlepsza grafika na rynku (do tego nieźle zoptymalizowana), spokojnie bijąca tą z BF4. Z efektami PhysX wyciska z mojej karty wszystkie soki. GTA V może zostanie grą roku w przyszłym roku, jak wyjdzie na PC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezależnie od tego kto będzie walczył na ringu o pierwsze miejsce , bedzie tak jak napisał Berlin - Saints Row IV będzie siedząc w pierwszym rzędzie śmiać się i rzucać w nich popkornem .

SR IV jest moja grą roku a "trylogia SR" czyli części II , III i IV jest moją grą życia !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...