Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fiszu90

Monitor FHD do 200 Funtów

Polecane posty

Witam,

Planuje poskładać sobie ciekawy sprzęcik, a jako że mój laptop jeszcze daję radę postanowiłem zacząć zakupy od monitora. Docelowo mają być dwa, ale puki nie mam stacjonarki, szukam czegoś mniej zbajerowanego.

Jeśli chodzi o cene to tak jak w temacie planuję wydać nie więcej niż 200 funtów czyli ok 1000 PLN.

Zastosowanie to oczywiście gry.

Rozmiar 24'

Złącza, standard DVI, VGA i HDMI

Matryca LED, Full HD

Pytanie dodatkowe, czy jeśli planuję dobrać w przyszłości dodatkowy monitor ok 27' to ta 24 nie będzie za duża bądź za mała, czy ewentualnie lepiej wziąć dwa w takich samych rozmiarach, jak to będzie wyglądało na biurku i czy da się to ogarnąć wzrokiem :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa propozycja ale do della straciłem zaufanie po tym jak mi się spaliła matryca w jednym z laptopów. Inna sprawa, że brak u niego wejścia HDMI.

Jeśli chodzi o markę to najlepiej bym widział BenQ, Samsung bądź LG. Ale ogólnie jestem otwarty na sugestie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa, że brak u niego wejścia HDMI.

Fakt, nie doczytałem, że potrzebujesz HDMI. Z drugiej strony, ma DVI, które oferuje identyczną jakość obrazu. Chyba, że planujesz też podłączyć konsolę, no to wtedy lepiej poszukać czegoś innego, np. tego co podał Xeon.

Ew. taki Asus, jeżeli zadowoliłyby cię 23 cale - http://www.morele.net/monitor-led-asus-pb238q-506429/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...