Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

grz

Wrestling jest ....

Polecane posty

Ja lubiłem, jak byłem mały. Potem się zczaiłem, że to jedna wielka ustawka i przestałem oglądać. Choć na Soniaczu w Smackdowna grałem jeszcze latami. :D

Do dziś pamiętam takie nazwy, jak: Undertaker, Eddie Guerrero, Edge, Kane, Stone Cold, Triple H, X-Pac, The Rock itp. itd... To były czasy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47: wiele znakomitości odeszło w ostatnich latach

nerv0- dla takich komentarzy założyłem ten temat .Jednak wcale mnie to nie dziwią takie opinie smile_prosty2.gif

Czasem są też walki pań. A tam mają niezłe.... - nawet jest taki temat w Luźna Jazda :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyną styczność z wrestlingiem miałem grając w WWE u kumpla (już nie pamiętam które). Osobiście - nie przepadam, mam to w głębokim poważaniu. W ogóle, ja jakiś anty-sportowiec jestem, piłka nożna mnie nie kręci, koszykówka też. Jedyne, co mogę oglądać w nieskończoność z wielkim zainteresowaniem do Snooker.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że tata lubił oglądać boks czasem sie do niego dosiadałam, bo nie było co robić ( ok. 5 lat temu ). Skacząc po kanałach natrafiał także na wrestling, ale po 2 min zmieniał kanał. Osobiście, spodobało mi sie przemoc :D więc prosiłam tatę żeby zostawił kanał, ale on nie i nie. Skończyło sie na tym, że wyrosłam na gimbusa, któremu brak przemocy i musi sobie kupywać gta albo saints rowa, żeby zaspokoić swoje potrzeby :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu jest to rodzaj spektaklu łączący atletykę i sztukę teatralną, rodzaj rozrywki sportowej ( tak określa to wikipedia)

Jest to show, które ma dostarczać dobrej rozrywki.

Chciałbym pojechać na WM30 :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...