Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

grz

Wrestling jest ....

Polecane posty

Za nami WrestleMania 33 - m.in.:

- Goldberg przegrał z Lesnarem: 3xSuplex od Lesnara, potem 3xSpear od Goldberga i rzut (teoretycznie) kończący, potem 5xSuplex od Lesnara i rzut, który zakończył zmagania. Goldbergowi  skończył się kontrakt, a Lesnarowi skończy się za rok.

- Undertaker - zakończył karierę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, grz napisał:

Do dziś nie mogę dojść do siebie, że Taker został pokonany przez taką [beeep] jak Reigns.

WWE zeszmaciło Undertakera i Vince powinien się w piekle smażyć.

Nie rozumiem, zaprawdę nie rozumiem podejścia części fanów wrestlingu do Reignsa. :huh: Nic złego chłop  nie zrobił zarówno wobec fanów (a byli zawodnicy, którzy ich olewali) ... nie słychać również o skandalach w życiu prywatnym  ... Stąd nie rozumiem, za co się jego nie lubi?

 

WWE nie zeszmaciło Undertakera, a zrobiło jego pożegnanie w wielkim stylu. To, że chciało upiec dwie pieczenie na jednym ogniu (przekazując jakby pałeczkę Romanowi Reignsowi), to już temat na osobna dyskusję. :wink:

 

PS. Gdyby WWE chciało "pogrążyć" Undertakera, doprowadzonoby do jego przegranej z Shanem (co było w planach).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz inne podejście do WWE, ja mam inne. Reigns został drugim Terminatorem jak kiedyś Cena. Fani tego nie lubią i ja też. Wszędzie go wpychają i na siłę chcę go zrobić czołowym facem( tym dobrym) WWE. Reigns jest idealny kandydatem do czołowego hella WWE. 
Jak Roman był w The Shield jego postać była dobra. 

Undertaker zasługiwał na wygraną w ostatniej walce w ringu. Facet zrobił bardzo dużo dla WWE.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...