Skocz do zawartości

Polecane posty

Ostatnio zamówiłem około 10 gier na sklep.gram.pl. Zawsze gdy tam zamawiam wybieram kuriera tym jednak razem postanowiłem wybrać Pocztę Polską. Zamówiłem w sobotę, a miałem już we wtorek. Bardzo szybko poszło. Towar zapakowany w duży karton. Nic się podczas transportu nie zniszczyło.

Pomoc techniczna jest kilka klas wyższa niż w Cenega. W gram.pl pomoc dostaję często w tym samym dniu, a zanim Cenega mi odpowiedziała na mój list zaczekałem sobie tydzień (hehe).

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy. Przeglądam wszystkie sklepy internetowe, ale nigdzie nie mogę znaleźć sklepu z możliwością ściągania filmów za opłatą( zamiast wersji pudełkowej).Jeśli możecie to podajcie mi jakieś dobre sklepy internetowe z taką możliwością.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś dwa tygodnie temu zamówiłem gry na witus.pl, które miały mi przyjść w ciągu trzech dni roboczych, ale jak się pewnie domyślacie gier jeszcze nie mam, a w mojej historii zamówień status przesyłki cały czas widnieje jako "Potwierdzone". Wczoraj wysłałem nawet do nich maila z zapytaniem co z moją przesyłką, ale póki co odpowiedzi nie otrzymałem.

W Wirtusie kupowałem już parę razy i zawsze byłem zadowolony. Nigdy żadnych problemów, ceny naprawdę niezłe...

Ktoś miał oprócz mnie problemy z przesyłką z Wirtusa? I jak problem się rozwiązał?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wPLN na gram.pl to nie możesz kupić gry tylko za nie. Przy każdej grze jest napisane jaką część z jej ceny możesz zapłacić używając wPLN, zazwyczaj jest to kilkanaście zł dla gry kosztującej 60+zł.

Edytowano przez fourth
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie do osób, które miały styczność z Amazonem :biggrin:

Mianowicie: jak tam jest z wysyłką do Polski (czas, koszty) i czy nie ma problemów z tym serwisem (jeśli się nie mylę, jest to coś na kształt Allegro, ale miałem zamiar kupować od użytkownika "Amazon.com" :biggrin: )?

Sporo ciekawych (niedostępnych w Polsce) rzeczy można tam znaleźć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, tak ale zzarejestrowalem gry i wyszla mi kwota jaka juz uzbieralem ale wirtualnych pieniedzy a nie wpln. mi chodzi o zwykly sklep gram.pl

Sorry, ale przed chwila sprawdzilem konto i mam swoje wplny ;P- odswiezylo mi sie. Juz wszystko kapuje (przynajmniej mam taka ndzieje :D)

Edytowano przez JACOsection
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już napisał kolega wyżej www.znak.pl dość solidnie ten sklep wygląda i mam jedno pytanie dotyczące niego czy za kupowany towar można płacić przy odbiorze??? Bo w "płatnościach" po tym adresem http://www.znak.pl/index.php?text=23 nic takiego nie ma

[/quote

Nie wiem czy ktoś korzystał, ale ja byłam zachwycona. www.swiat-laptopow.pl. Nie byłam pewna na co dobrze wydać zgromadzoną sumkę a brakowało mi czasu, żeby jeździć po salonach. ŚWIETNA a nie wiecznie obrażona na cały świat obsługa podrzuciła mi kilka pomysłów. Mam nadzieję, że innym też się przyda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupowalem w Morele.net, Shiftsklep{Shift} i Comp4You, w kazdym wypadku, spory wybor, dosc atrakcyjne ceny, dobrze zaprojektowane strony, sprawna wysylka. Coz jeszcze, np z Cop4You przyslali mi towar w mniej niz 24 godziny, a blisko nie sa, jak do tej pory rekord, Morele ma sporo promocji, mozna oszczedzic maksymalnie do kilku setek, poza promocjami oferta cenowa mniej ciekawa, Shift ma nieco brakow w ofercie{zbyt malo markowych zasilaczy, obudow itd} i droga wysylke, za to maja sprzet ktory trudno kupic gdzie indziej jak np plyty Biostar'a i wiekszy wybor modeli z oferty niektorch bardziej popularnych producentow, w tym trudno dostepne juz uklady

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo komputronika;]Maja tam taki konfigurator co to niby pokazuje czy karta kompatybilna z prockiem itp I tam jest obliczane szacunkowe zużycie energii i mi pokazuje ze musze zakupic zasilazc 700W ZCy można temu konfiguratorowi ufac czy prszesadzili?Procek 955 be radek 4890 4 giga ram cooler noctua reszta w sumie standard jak myslicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam x-kom.pl...

Złożyłem tam cały komputer i cała transakcja przebiegła wzorowo...

W dodatku mają siedzibę min. w Częstochowie więc wszystko dostałem złożone.

Nie brakowało żadnych pudełek itp..

Jedyny minus to to że w ofercie na Ramach były timingi 4-4-4-12 przy 800MHz a ja dostałem 5-4-4-12 przy 800Mhz ale to pikuś...

Ogólnie polecam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałam laptopa z serii Hp na swiat-laptopow.pl, ceny nie są wygórowane, bardzo szybko dostarczają produkt do domu, a co najważniejsze nawet po okresie gwarancyjnym można liczyć na ich pomoc, o czym sama mogłam się przekonać. Poza tym okazało się, że mają chyba najtańsze oprogramowanie, jakie udało mi się znaleźć wśród ofert sklepów internetowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam komputronik.pl. Rok temu kupiłem tam kartę graficzną, cod 4, kartę pamięci memory stick pro duo i dysk twardy 320 gb. Towar zamówiony był w piątek a przyszedł w poniedziałek przed południem. Znalazłem wtedy także kod na rabat w owym sklepie oszczędzając 5%. Teraz też mam zamiar kupić tam procesor, kartę graficzną, zasilacz i płytę główną ale mam za mało kasy. Jeśli ktoś chce trochę zaoszczędzić to mają rabat do 30.09.2009 komputronik.pl/piecprocent to link a tam jest kod do wpisania przy logowaniu. Udanych zakupów.

Edytowano przez Kam1loo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już ktoś wspominał Comp4you.pl. W niedziele zamówiłem (i tak dopiero w poniedziałek odbierają zamówienie bo w niedziele nikt tam chyba nie pracuje) kartę dźwiękową we wtorek już była i to na straszne zadupie zamawiałem. Jedyny minus to ilość folii w jaką to pakują dla bezpieczeństwa. 5 minut ją zdzierałem żeby dostać się do karty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam komputronik.pl

Ja także go polecę. Może mają nieziemskie ceny na niektóre towary, ale czasem zdarza się nam znaleźć naprawdę dobrą okazję, poza tym jest możliwość odbioru osobistego (aż 4, czy 5 sklepów w Warszawie!), miły kontakt, i dosyć szybko im idzie naprawa rzeczy... No raz się nieco przedłużyło, z miesiąc kompa nie miałem, ale chłopaki z komputronika zaproponowali mi dwie inne karty graficzne albo zwrot kasy, więc zachowali twarz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...