Skocz do zawartości

Polecane posty

Ja polecam allegro ( www.allegro.pl ) i e-bay ( www.ebay.pl ) naturalnie jeśli nie masz nic przeciwko używanemu sprzętowi. :lol:

Nie generalnie to nie ufam aukcjom w sprawach sprzętu a ostatnio staram się tam wogóle nie kupowach (historia Qnika)

www.sirius.pl

a kupowałeś już coś tam?? i jak??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.sirius.pl

a kupowałeś już coś tam?? i jak??

nie kupowałem jeszcze chociaż mam zamiar kupić 512 ramu już nawet znalazłem teraz ino muszę poczekać na przypływ gotówki bo troche mi brakuje .

tu masz linka co dokładnie chce kupić:

http://www.sirius.pl/komputery/towar_cenni..._512MB_667.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście zostawiłem w Proline ponad 3000 PLN i jestem bardzo zadowolony. Polecam, dodam jeszcze że składałem tam kompa dla dwóch znajomych i też bez żadnych zastrzeżeń. A cenowo są naprawdę atrakcyjni.
Ja na Proline zakupiłem może nie ja ale dałem koledze kase XD kupiłem laptopa Hp Nx6110 Py511ea i jestem też zadowolony z tego

zakupu laptop jest w dobrym stanie polecam ten serwis

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro to temat o sklepach to ja też wtrące swe 3 gr. Mianowicie czy moglibyście mi polecić jakiś zagraniczny sklep internetowy, który oferuje przesyłke do kraju nad Wisłą i ma w swojej ofercie nowe pady od Logitecha(konkretnie Chillstream for PC) Z góry dzieki za pomoc:) Od razu zastrzegam na googlach nic ciekawego nie znalazlem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już napisał kolega wyżej www.znak.pl dość solidnie ten sklep wygląda i mam jedno pytanie dotyczące niego czy za kupowany towar można płacić przy odbiorze??? Bo w "płatnościach" po tym adresem http://www.znak.pl/index.php?text=23 nic takiego nie ma

niestety nie można tam płacić przy odbiorze. Jednak firma jest na tyle solidna, że można jej zaufać. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wiem ostatnio w siriusie siedze .

tu masz linka:

http://www.sirius.pl

Gorze jwybrac nie mogles....

Niestety, ale chyba miałeś rację..... :( zamówiełm tak kość w środę, miała przyjść kurierem. Czyli 24-48h. I do tej pory jej nie mam :x zaznaczam że towar był dostępny!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wiem ostatnio w siriusie siedze .

tu masz linka:

http://www.sirius.pl

Gorze jwybrac nie mogles....

Niestety, ale chyba miałeś rację..... :( zamówiełm tak kość w środę, miała przyjść kurierem. Czyli 24-48h. I do tej pory jej nie mam :x zaznaczam że towar był dostępny!!

Dojdzie, nie przejmuj się może kurier zapił po wyborach. A tak serio to sirius.pl oraz komputronik.pl to dwa najdroższe sklepy z podzespołami do PC. W związku z tym nie polecam jeśli cena gra rolę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojdzie, nie przejmuj się może kurier zapił po wyborach. A tak serio to sirius.pl oraz komputronik.pl to dwa najdroższe sklepy z podzespołami do PC. W związku z tym nie polecam jeśli cena gra rolę.

Co do ceny to zdecydowałem się na siriu.pl właśnie dlatego że ta kość która mnie interesowała była w dość korzystnej cenie. Dziś dostałem tel od kuriera. To on jest chyba winien. Ja mu mówie że pasuje mi odbiór ok 15 a on że mu nie pasuje i czy bym mógł przekazać kase komuś innemu!! Przecież to jego obowiązki!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zostawiłem ponad 1000 zł w siriusie i jestem zadowolony. Kupowałem 7900 GTO zaraz po tym, jak ukazała się na rynku i nie było jej w innych sklepach. Kartę odbierałem osobiście w Bielsku w 2 dni robocze od zamówienia tylko dlatego, że nie była wtedy dostępna. Zapłaciłem cenę obowiązującą w dniu zamówienia, mimo że karta podrożała od momentu zamówienia. Jestem bardzo zadowolony. W Komputroniku zostawiłem 2800 za resztę kompa (bez karty) i tu już było gorzej, choć niekoniecznie z winy sklepu. Na obudowę u dystrybutora czekali tydzień, na pamięci 5 dni, a wszystkie karty grafiki jakie mi pasowały były niedostępne i nie było wiadomo, kiedy będą. Ekipa z montarzu też się nie popisała, bo wszystko miałem mieć w domu w sobotę. Gdy w niedzielę napisałem im, że chcę wszystko odebrać w poniedziałek, zapytali się czy nie zechcialbym przypadkiem jechać do Poznania po odbiór. Tylko ze 400 km jak nie więcej :evil: . Ale we wtorek już był i nawet lekko spuścili cenę. Kurier też nie dotrzymał terminu. Miał być o 16, a byl 2 godziny wcześniej. Dobrze, że byłem wtedy domu, bo na pocztę czy gdzie to oni zostawiają nie chciałoby mi się iść :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...