Skocz do zawartości
Lord Nargogh

#nfaircc7

Polecane posty

Dnia 31.12.2016 o 21:46, LaserGhost napisał:

wróciłem rano z pracy, myślę sobie "a co mi tam, wlezę na irka jak za starych czasów, będzie śmiesznie i mniej samotnie".

loguję się

>@Q
>D

at least I got the D

największy ruch jest w godzinach roboczych bo siedzimy z nargogiem i gadamy na tematy najprzeróżniejsze, czasem nawet jest yojc i nawet rzuci sucharem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2016 o 21:56, LaserGhost napisał:

właśnie. i kwizy. i komentowanie listy przebojów wszechczasów w trójce. no bo nie wierzę że w ciągu ostatniego roku wszyscy nagle kupili sobie życie i są tak nim zajęci, że irk stał się dla nich poniżej godności. 

Jak jesteś taki cwany to gdzie byłeś przez ten rok co Cię nie było na irku

Eloi, eloi, lama sabachthani.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


[13:45] <@LordNargogh> ale tak zupelnie seriously to mi sie instynkt tacierzynski obudzil bo mysle juz o takich rzeczach
[13:46] <@Teb> mi sie wylaczyl prawie zadnego na zaden jak zobaczylem, ile to roboty
 
Andrzej "seks jest nudny a ile trzeba się przy tym namęczyć" Tebeg
Edytowano przez Rankin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lord Nargogh napisał:

Praktycznie przestał grać w gry

Preorderował jakieś Tormenty w zeszłym miesiącu

cały Lord "w weekend moja gf idzie do koleżanek więc mogę pograć*" Nargogh

http://i1.kym-cdn.com/photos/images/facebook/000/509/312/a1e.png

 

*autentyczny cytat z zeszłego tygodnia

Edytowano przez Rankin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lord Nargogh napisał:

Ściął kuca

Zrzucił wagę

Przypakował

Zmienił całkowicie garderobę

Praktycznie przestał grać w gry

Znowu ma bródkę

Czyli, ten tego... taki meski odpowiednik kobiecych pomalowanych paznokci, farbowanych wlosow, makijazu, bizuterii i silikonowych cyckow. W sensie ze cala ta sztuczna dobudowka kompletnie zaslania chowajaca sie za nia prawdziwa osobe. Smutne to. No moze poza broda, bo ona zawsze na propsie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Rankin napisał:

Preorderował jakieś Tormenty w zeszłym miesiącu

cały Lord "w weekend moja gf idzie do koleżanek więc mogę pograć*" Nargogh

http://i1.kym-cdn.com/photos/images/facebook/000/509/312/a1e.png

 

*autentyczny cytat z zeszłego tygodnia

No własnie nic z tego grania prawie nie wyszło, bo sobota pracująca, potem trening, a potem w niedzielę trzeba pomóc mamełe w remoncie. Oh well. Dorosłe życie.

 

A co do preorderu Tormenta to pewnie w końcu w niego kiedyś zagram. Nie jest to pierwsza gra jaką kupiłem i w nią nie zagrałem. Ostatnich kilkanaście tytułów kurzy się na półce. Największą głupotą był zakup PS4 którego nie używam wcale. Ale w gruncie rzeczy sam jestem sobie winny bo mogłem lepiej przeprowadzić wywiad na temat gier ruchowych na PS4 przed dokonaniem zakupu (których nie ma, poza jedną taneczną serią), bo to na nich mi najbardziej zależało.

6 minut temu, Tesu napisał:

Czyli, ten tego... taki meski odpowiednik kobiecych pomalowanych paznokci, farbowanych wlosow, makijazu, bizuterii i silikonowych cyckow. W sensie ze cala ta sztuczna dobudowka kompletnie zaslania chowajaca sie za nia prawdziwa osobe. Smutne to. No moze poza broda, bo ona zawsze na propsie.

 

Nope. Ćwiczenia i sport są zdrowe i naturalne. Żadnych wspomagaczy chemicznych. A ubranie trzeba nosić tak czy siak. Tylko można w końcu zacząć wyglądac jak na swój wiek i przerzucić się z t-shirtów z logo batmana na normalne koszule. I nosić dobrze dopasowane ubrania podkreślające (a nie ukrywające) budowę ciała.

3 minuty temu, Sermaciej napisał:

rzeczywiście prawdziwe jest bycie grubym, z długimi włosami, bez brody i bez mięśni, jak próbujesz to zmienić, to jest to sztuczne

O, własnie to.

Edytowano przez Lord Nargogh
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, JamesVoo napisał:

Co ma wspólnego granie w gry z szukaniem kobiety życia? 

Ot, każdy powinien mieć coś do odpoczynku psychicznego 

A czym się różni gra od serialu? 

To ma wspólnego że nie da się pracować, uprawiać sport i mieć czas na granie ORAZ na spotykanie się z kobietą. Trzeba dokonać wyboru. Albo spotykać się z nią rzadziej, albo zrezygnować z na przykład grania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, JamesVoo napisał:

Plot twist - albo grać razem

To z Twojej wypowiedzi rozumiem, że Twoim aktualnie jedynym odpoczynkiem są spotkania z dziewczyną?

To patrząc przyszłościowo troszkę niebezpieczne 

Mam złe doświadczenia jeśli chodzi o płeć piękną lubującą się w graniu. No i jak już gram to i tak single player więc to nie do pogodzenia.

A jeśli chodzi o 'niebezpieczność' to skrajnie uogólniasz. Nie ma uniwersalnej reguły, wszystko zależy od osób które się ze sobą spotykają, ich potrzeb i oczekiwań. Niektórzy potrafią funkcjonować w związku w którym widuje się raz na kilka tygodni (kierowcy, marynarze, itp.) więc dlaczego nie mogą istnieć ludzie którzy oczekują czegoś wprost przeciwnego?

Ja uznaję za niebezpieczną oznakę jeśli czuję potrzebę odpocząć od osoby z którą planuję wspólną przyszłość. To dość dobra oznaka że może jednak nie warto brać takiej osoby pod uwagę.

Edytowano przez Lord Nargogh
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Sermaciej napisał:

rzeczywiście prawdziwe jest bycie grubym, z długimi włosami, bez brody i bez mięśni, jak próbujesz to zmienić, to jest to sztuczne

Oczywiscie. Jesli zeby miec miesnie musisz chodzic na silke, to jest to sztuczne. Tak samo jak zyjace na salatkach z trawy laski czy wiecznie glodne modelki. Wystarczy przestac i wracasz do prawdziwego "ja". Zdrowy, aktywny tryb zycia (jak np. jezdzenie na rowerze do szkoly/pracy jest naturalny, przypakowanie w ramach diety takie juz nie jest, stad tyle osob ma pozniej efekt yoyo.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Lord Nargogh napisał:

A ubranie trzeba nosić tak czy siak. Tylko można w końcu zacząć wyglądac jak na swój wiek i przerzucić się z t-shirtów z logo batmana na normalne koszule.

T-shirt i jeansy to najwygodniejszy i najpraktyczniejszy stroj wyjsciowy. "Wygladanie na swoj wiek" i w efekcie noszenie koszuli to raczej przejaw wlasnej niskiej samooceny oraz przejmowania sie tym, co pomysla inni. Porzucanie wlasnej wolnosci w decydowaniu o wyborze wlasnej garderoby na rzecz wtapiania sie w tlum. Nawet nie jest mi Ciebie zal. ;)

16 minut temu, Lord Nargogh napisał:

I nosić dobrze dopasowane ubrania podkreślające (a nie ukrywające) budowę ciała.

Tia, rurki i o rozmiar za mala koszula? Tylko nie kichaj, bo w samych gaciach zostaniesz. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Lord Nargogh napisał:

Ja uznaję za niebezpieczną oznakę jeśli czuję potrzebę odpocząć od osoby z którą planuję wspólną przyszłość. To dość dobra oznaka że może jednak nie warto brać takiej osoby pod uwagę.

Chodziło mi raczej o sytuację, gdzie Ty, albo Twoja luba musicie gdzieś wyjechać pojedynczo, czy z różnych powodów się dłużej nie widzieć. 

W momencie kiedy jedynym odpoczynkiem są spotkania z dziewczyną, to wtedy może być problem. 

Sam jestem raczej osobą, która preferuje jak najczęstsze spotkania, ale nie zawsze jest to możliwe, z różnych powodów, dlatego warto mieć jakąś alternatywę. 

Ale z morałem się zgadzam 

A odnośnie dziewczyn grających w gry i Twojego doświadczenia z nimi. Jak dla mnie to cecha identyczna jak kolor włosów, czyli za bardzo osoby nie definiuje, o czym sam się w sumie przekonałem

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...