Rankin

Temat growy

Nie kłóćcie się. No bully plz.

Usiadłem wczoraj znowu do Nier (tego pierwszego), które leżało 2 lata czekając na swoją kolej i ruszyłem z postępem w grze. Podoba mnie się, więc chyba przejdę sobie na spokojnie przed premierą Persony 5 i zanim kupię Automatę. Japońskie gry to dobre gry <3

0

1 godzinę temu, Xardas80 napisał:

Hmm, może źle pamiętam, ale czy to nie o to chodziło w tym queście, że ich wszystkich nie dało się znaleźć? 

Bardzo możliwe. Nie będzie mi to teraz dawało spokoju. Jedna z tych rzeczy, które zawsze chciałem zrobić w ME1, ale jakoś potem o tym zapominałem. Podobnie było przy zadaniu z fanem Sheparda. 

0

1 godzinę temu, Abyss napisał:

Nie kłóćcie się. No bully plz.

Popieram! :)

Oslo mam nadzieje, ze choc BioWare po zakonczeniu prac nad Andromeda stracilo (no chyba, ze to fejk ;)) swojego barwnego lead designera, to studio poradzi sobie z pracami nad kontynuacja ich najnowszego hitu. 

https://twitter.com/manveerheir

Kto wie, moze dzieki temu w kreatorze postaci MEA2 od razu da sie stworzyc postac, ktora bedzie biala.

0

@voda22 Wstyd się przyznać ale w ciągu tych 5 moich przejść to ani razu nie zebrałem wszystkich opiekunów, miałem 20/21 i tego ostatniego nie mogłem nigdzie znaleść :c. Nawet udało mi się ogarnąć tego fana i miałem go z głowy.

Znowu mnie strasznie ciągnie do wiedźmina ale obiecałem sobie zę wrócę do trylogii po przeczytaniu książek, uh i tym razem skończę W1 gdyż za pierwszym podejściem odpadłem po 10 godzinach.

Edytowane przez stach122
0

W1 jest fajny, ale okropnie nudny. A szkoda. Latanie z jednego krańca mapy na drugi i z powrotem mi obrzydło.

0

Skończyłem Cave Story.

Okazuje się jednak, że można grę skończyć nawet jeśli utknęło się na Blood Stained Sanctuary, bo jest się brudnym każualem.

W budynku z wejściem do Piekła wystarczyło zamiast drzwi użyć do wyjścia szafy.

Gra nadal się trzyma mocno, polecam ograć.

0

44 minuty temu, OnceAThief napisał:

Okazuje się jednak, że można grę skończyć nawet jeśli utknęło się na Blood Stained Sanctuary, bo jest się brudnym każualem.

Jeśli mówisz o piekle to cię pocieszę (?) i powiem, ze super tajnego bossa pokonałem tylko jeden raz odkąd gra jest dostępna po angielsku

Nadal nie wiem jakim cudem

Ale sama droga do niego to całkiem spoko jest po dwudziestym podejściu, do opanowania

0

mi po prostu zabrakło weny do tego po chyba siódmym podejściu ._. i grę odłożyłem
gdyby zamiast restartu od początku było coś w stylu powtarzania ekranu jak np w Meat Boyu to bym się zastanowił, a tak to
UfjJeJQ.jpg
pewnie gdybym grał w to 5 lat temu, to bym się spiął i przebrnął, no ale...

teraz będę się do czerwca zastanawiał czy zacząć pierwsze Devil Survivor czy FE Awakening, a skończy się na jakimś Mario albo innej 3D pierdółce z przeceny pewnie
życie to bul

0

Ale bym sobie pograł w tego Mass Effect -.-

0

Bardzo podoba mi się animacja kasku, który nosi na głowie. Jest tak wspaniale retro. 

3

Nie chcę bronić Andromedy, ale seria zawsze miała problem z animowaniem płynów. Chociaż w poprzednich częściach było to lepiej zrobione, bo starali się tego w ogóle nie pokazywać. Tutaj ktoś miał ambicję, ale niekoniecznie umiejętności i wyszło jak wyszło.

0

Jeżeli to wygląda tak słabo, to... nie rozumiem dlaczego w takim razie poświęcili na to cały kadr. No chyba, że w tym pomieszczeniu panuje inna grawitacja. 

0

Kręcenie beki z andromedy robi się nudne, serio

0

O CHOLERA LORDEON STWIERDZIŁ ŻE COŚ JEST PRZEFORSOWANE I NUDNE

0

No to teraz wiadomo na co poszły wysiłki animatorów!

0

Słabe, jak praktycznie każda scena erotyczna w grach. Wole sobie włączyć prawdziwe +18 a nie tam w grach sie w to bawić :v

0

Sceny seksu nie są po to, żeby nastolatek mógł się przy nich wyżyć, tylko powinny służyć rozwojowi postaci, zarówno gracza, jak i niezależnej. 

0

Czemu każda gra musi mieć teraz scenę seksu obowiązkowo? Co ci twórcy?

Pamiętam jak było przed premierą Pillars of Eternity i oglądałem jakiś pokaz z gry, komentował jakiś koleś i facet odpowiedzialny za coś tam w grze. No i koleś się pyta czy będzie wątek romansowy praktycznie NA POCZĄTKU pokazu. Ten drugi odpowiedział że nie i czuć było zawód u tego pierwszego. Noż...

0

ależ nie każda, taki Horizon z tego co się orientuję nie ma sceny seksu, nowa Zelda również : - )

0

8 minut temu, SilentBob napisał:

Czemu każda gra musi mieć teraz scenę seksu obowiązkowo?

co poza ME i Wieśkiem ostatnio miało taką scenę?

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.