Rankin

Temat growy

Tak po prawdzie to robi się już odrobinę nużące, bo wszędzie widzę te same fragmenty kiepskich animacji. Na tym etapie bym chciał zobaczyć jak to jest z gameplayem, bo na jednym materialne promocyjnym wyglądał w porządku, a na drugim z kolei mocno kulał. Mass Effect w ogóle ma problem z feelingiem strzelania od zawsze i pamiętam taki post lubro, mówiący iż nawet w budżetowym Binary Domain było sto razy lepiej niż w ME w tamtym czasie i dalej te szczelando wygląda trochę flakowato. 

Z innych wieści: zainstalowałem sobie znowu Splinter Cell Chaos Theory aka. jedna z najlepszych skradanek (i gier!) jakie kiedykolwiek powstały i zacząłem znowu przechodzić, jak narazie pierwsza misja na ekspecie z wynikiem 100%, trochę za bardzo jestem z SC obryty, ale zobaczymy jak będzie dalej. Miło sobie przypomnieć raz na jakiś czas jedną z ulubionych gier, choćby dla samej muzyki Amona Tobina.

1

Mmmm, mnie się strzelało całkiem całkiem w ME2 i teraz w ME3

W ogóle zaskakująco poprawna jest ta trójka jak na razie, rzeczy które mi mocno przeszkadzały trochę zniwelowane, a i writing jest do przełknięcia. Takie 6/10 w porywach do 7 za żarciki i spotykanie ziomeczków z poprzednich części.

Wciąż nie rozumiem zachwytów nad całą trylogią, ale biorąc poprawkę na wiek tych gier trochę łatwiej jest mi zrozumieć :D

0

White genocide postępuje, wszystko zgodnie z wielkim lewackim planem. 

5

Może nie do końca znam się na developingu gier, ale niech mi może ktoś mądry wyjaśni gdzie do cholery jest problem z dodaniem jednego głupiego odcienia skóry. Rozumiem, że w day 1 patchach dodaje się różne rzeczy, ale bez przesady. No tak, nawet nie day1, quality xD

Każdy dzień to coraz głupsze newsy. Gość, który odpowiada za marketing Andromedy powinien polecieć w kosmos. 

0

@kiceg Cała trylogia jest świetna (mój top 1#) i nie licząc końcówki trójki (która mi tak samo jak Smuglerowi nie przeszkadzała). Dziękuje bioware za te setki godzin świetnej historii i rozgrywki.

@Abyss Dodadzą odcień skóry w specjalnym płatnym DLC :trollface:

Edytowane przez stach122
0

3 godziny temu, Rankin napisał:

@Mysquff

@Tesu

actually ta kobieta na 99% BYŁA lead animatorem na ME Andromeda, tylko EA idzie w pełne damage control i próbuje wymazać wszelkie ślady tej informacji. Internet jednak nie zapomina i pozostają dowody:

http://archive.is/6xqY6 - archiwalny profil twitterowy tej osoby sprzed zaledwie miesiąca, polecam przeczytać bio i zobaczyć co się dzieje w pierwszej linijce i czego dziś tam nie ma. Tak jak pisze Tesu - edycja bio zajmuje chwilę i to że dzisiaj czegoś tam nie ma nie oznacza, że nigdy nie było

http://archive.is/5Nu2L - taka sama informacja jest np. na instagramie tej osoby

to że ona tak wpisała nie znaczy, że na pewno nim była

nie twierdzę, że nie była

0

5 godzin temu, Tesu napisał:

Widze, ze @Mysquff jeszcze odpowiedzial, nie moja wina, ze nie zrobil tego zapodajac mojego nicka. Jesli juz cos mi zarzucasz, to chociaz rob to dobrze. Ok?

Nie spodziewałem się, że potrzebne jest oznaczanie cię, jeśli odpowiadam od razu pod twoim postem. Ale okay, na przyszłość postaram się zapamiętać.

3 godziny temu, Rankin napisał:

http://archive.is/6xqY6 - archiwalny profil twitterowy tej osoby sprzed zaledwie miesiąca, polecam przeczytać bio i zobaczyć co się dzieje w pierwszej linijce i czego dziś tam nie ma. Tak jak pisze Tesu - edycja bio zajmuje chwilę i to że dzisiaj czegoś tam nie ma nie oznacza, że nigdy nie było

http://archive.is/5Nu2L - taka sama informacja jest np. na instagramie tej osoby

Good find. :thumbsup:

No to w takim razie albo to ona kłamała, albo teraz kłamie BioWare.  

0

Nie chcę nic mówić, ale ten arc się nudny robi.

0

1 minutę temu, Stillborn napisał:

Nie chcę nic mówić, ale ten arc się nudny robi.

Nigdy chyba nie był super ciekawy. 

1

TFW strzelasz torpedami "na oślep" i zatapiasz dwa wrogie niszczyciele, pozbawiając wrogą drużynę okrętów tej klasy w 5 minucie meczu. Kocham jak ludzie grają tak jak sobie to wyobrażam. 

1

1 godzinę temu, Abyss napisał:

Może nie do końca znam się na developingu gier, ale niech mi może ktoś mądry wyjaśni gdzie do cholery jest problem z dodaniem jednego głupiego odcienia skóry.

Niestety, ale czasami taki drobiazg potrafi całą grę (i dowolny inny program) wypierdzielić w kosmos do pulpitu (albo od razu, albo w najmniej spodziewanym momencie) i nikt nie wie dlaczego. Jeszcze ciekawiej jest, gdy po załataniu takiej błahostki klatki lecą na łeb na szyję. Także jak ktoś wpadnie na pomysł jak to naprawić (zwykle w banalny sposób), to zostanie to naprawione, a jeśli nie, to nie ma tragedii, bo w gruncie rzeczy jest to mało istotny szczegół. Złośliwość rzeczy martwych.

0

skończyłem A Link Between Worlds
poza banalnym poziomem trudności (a w plusach w recenzji IGNu "Challenging") nie mam grze nic do zarzucenia (Hero Mode pewnie by pomogło, ale nie mam ani czasu ani chęci na przechodzenie gry dwa razy)
szkoda, że nie grałem we wcześniejsze odsłony 2D, bo ominęło mnie pewnie sporo smaczków
bardzo fajny tytuł

może w końcu zabiorę się za resztę gier, bo kupka wstydu rośnie z każdym miesiącem, a grać nie ma komu

0

9 godzin temu, 2real4game napisał:

Niestety, ale czasami taki drobiazg potrafi całą grę (i dowolny inny program) wypierdzielić w kosmos do pulpitu (albo od razu, albo w najmniej spodziewanym momencie) i nikt nie wie dlaczego. Jeszcze ciekawiej jest, gdy po załataniu takiej błahostki klatki lecą na łeb na szyję. Także jak ktoś wpadnie na pomysł jak to naprawić (zwykle w banalny sposób), to zostanie to naprawione, a jeśli nie, to nie ma tragedii, bo w gruncie rzeczy jest to mało istotny szczegół. Złośliwość rzeczy martwych.

Actually biorąc pod uwagę osoby zatrudnione w oddziale robiącym Andromedę (Manveer Heir, designer: 1 2 3 4 5 itd. itp.) pominięcie tego odcieniu z równym prawdopodobieństwem może być działaniem umyślnym. Nonsensownym, głupim, gówniarskim, ale umyślnym. Jeśli natomiast podpięcie dodatkowej tekstury psuje im grę, to tylko tym gorzej o nich świadczy.

Ale to tyle o Andromedzie ode mnie bo zalew i szum informacyjny zaczynają mnie nużyć, nawet Kotaku i Polygon się obudziły i próbują wskrzesić wojenki i znowu coś zwalić na martwy hashtag i strachy na wróble.

0

@Tesu

W sumie cały twój post był niepotrzebny bo średnio mnie interesuje twoja opinia na temat ME:A. Chodziło mi bardziej o postawę "wszyscy wrzucają śmieszne obrazki więc wrzucę i ja" a jak ktoś zarzucił ci że to może być fake to "lol udowodnij" i "nie interesuje mnie to, tak se wrzuciłem". Nie napisałem że źle wypowiadasz się na temat gry, po prostu post który potraktowałeś wygląda jak typowa, hejterska zagrywka żeby tylko dołożyć swoje do pieca. Bo modne jest teraz dowalanie się do wszystkiego co tylko może zdyskredytować ME:A więc też se wrzucisz a inni niech się martwią.

Nie żebym bronił ME:A bo skoro nawet IGN czy Gamespot wystawiają grze 6/10 to coś jest na rzeczy, po prostu irytują mnie te fale bezsensownego hejtu. No bo tak szczerze to nawet jeśli ta babka jest cosplayerką i Lead animatorem to co z tego?

I ten pierwszy akapit był kompletnie niepotrzebny IMO.

0

@b3rt

Pozwol, ze sie powtorze (i ponownie chodzi mi tu nie o MEA, a o krytyczna uwage wzgledem zawartosci mojego postu) - bardzo mi z tego powodu wszystko jedno. Seriously. A tak poza tym, to takze seriously mam nadzieje, ze masz mily poniedzialek i przestanie Cie to bolec. Bylo, minelo itd. Ok?

Edytowane przez Tesu
0

39 minut temu, Tesu napisał:

(i ponownie chodzi mi [...] o krytyczna uwage wzgledem zawartosci mojego postu) - bardzo mi z tego powodu wszystko jedno.

Wow. Po dorosłym człowieku się czegoś takiego nie spodziewałam.

0

Przy tym całym hejcie na Andromedę nabrałem ochoty na zagranie w pierwszego Mass Effecta. Chyba sobie zainstaluję i przejdę.

0

Ha, aż przypomniało mi się, że nigdy nie znalazłem tych wszystkich "nadzorców", tych takich modliszek przy komputerach.

0

27 minut temu, nevya napisał:

Wow. Po dorosłym człowieku się czegoś takiego nie spodziewałam.

Napisala nevya "life sucks much, kill me plz". ;) Przepraszam Cie, ze nie mam ani ochoty, ani czasu przejmowac sie jakas krytyczna opinia z internetow. Zostawiam to emoludkom.  

/whatever and carry on

0

Akurat to stereotypowy nastolatek przejmuje się pierdołami, więc jestem w stanie zrozumieć podejście Tesu.

0

52 minuty temu, voda22 napisał:

Ha, aż przypomniało mi się, że nigdy nie znalazłem tych wszystkich "nadzorców", tych takich modliszek przy komputerach.

Hmm, może źle pamiętam, ale czy to nie o to chodziło w tym queście, że ich wszystkich nie dało się znaleźć? 

0

Niestety Tesu wypadł z formy. Może ma gorsze dni? Uszanujmy to.

0

Jak tak sobie zaglądam co jakiś czas do tego freda, to zastanawiam się skąd tu nagle tyle żółci i hejtu. Wszyscy albo hejcą ME:A, albo siebie nawzajem. Oh well.

Odnośnie ME:A - mnie od pierwszych zapowiedzi ten tytuł kompletnie nie interesował, do tej pory obejrzałem z nudów chyba raptem jeden gameplay i stwierdziłem, że ani mnie ta gra grzeje, ani ziębi. Ot, niech tam sobie gdzieś istnieje, nie moja sprawa. Wszelkiego rodzaju hejty, memy czy przytyki w kierunku tej pozycji również kompletnie mnie nie ruszają (ani śmieszą, ani denerwują). Poletzam.

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.