Rankin

Temat growy

przy premierze watch dogs byla nagonka na gierke, glownie za downgrade graficzny. nie trzeba byc geniuszem zeby zauwazyc, ze nagonka byla przesadzona ale wielu ludzi i tak dalo sie  bezrefleksyjnie wciagnac. zamiast zagrac w gre. a gra jest dobrym klonem gta z paroma wlasnymi pomyslami. ludzie po prostu powtarzaja cudze opinie zamiast wyrobic sobie wlasna.

0

11 minut temu, Abyss napisał:

bo tak nudna i powtarzalna była to gra

Gram w koreańskie memeło, nic co powtarzalne nie jest mi obce. 

6

1 godzinę temu, Tesu napisał:

Zawsze mam wątpliwości do wiarygodności artykułów na takich nikomu nieznanych portalach. I chyba słusznie, bo IMO to opiera się na fejkach. 

Nigdzie nie znalazłem ani słowa o tym, żeby pracowała nad Andromedą czy choćby w Bioware (nie mówiąc już konkretnie Bioware Montreal odpowiedzialnym nad MEA). Wiadomo tylko że zaczęła pracę w EA w lutym 2016. roku, więc też wątpliwe jest, aby miała jakkolwiek znaczny wpływ na Andromedę. 

Screen w tym artykule (będący jedynym "dowodem" na to, że pracuje nad Andromedą):

xDMoQvf.png 

Rzeczywistość:

BW5W4lO.png

Z dostępnych i potwierdzonych informacji nic nie wynika. Równie dobrze mogła pracować nad Plants vs. Zombies.

4

Nie rozumiem jaka jest motywacja ludzi robiących takie fake'owe newsy. Zresztą, nawet jakby rzeczywiście pracowała nad tymi feralnymi animacjami, to przecież nie była jedyną animatorką w Bioware.

0

ostatni etap amiga tajms

0

@Mysquff

Zawsze mogla zmienic info w miedzyczasie, tym bardziej ze info o tym przetacza sie przez internet. Poki co na linkedin i FB opisuje sie nastepujaco:

https://www.facebook.com/allie.rosemarie.leost

https://ca.linkedin.com/in/allierosemarie

Ja tam widze lead facial animator i facial animator...

Jesli to fejk, to przydaloby sie to poprzec jakimis dowodami... 

4 minuty temu, Cambrinus napisał:

Zresztą, nawet jakby rzeczywiście pracowała nad tymi feralnymi animacjami, to przecież nie była jedyną animatorką w Bioware.

Oczywiscie ze nie. I jesli takie animacje sa w calej Andromedzie, to gromy nie powinny leciec na animatorow, ale na tych, ktorzy dopuscili, zeby tak kulawe animacje trafily do wersji finalnej gry.

0

Napisano (edytowane)

Przeczytałeś mój post? Nie kwestionuję tego, że zajmuje się animacjami, tylko że pracowała nad Andromedą albo chociaż w Bioware (bo i FB, i linkedin mówią tylko o EA).

Edytowane przez Mysquff
0

9 minut temu, Tesu napisał:

Oczywiscie ze nie. I jesli takie animacje sa w calej Andromedzie, to gromy nie powinny leciec na animatorow, ale na tych, ktorzy dopuscili, zeby tak kulawe animacje trafily do wersji finalnej gry.

Tylko, że celem posta, który zalinkowałeś ewidentnie było obsmarowanie tej konkretnej osoby g**nem.

0

@Cambrinus

Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno. 

1

Zły Tesu, niedobory Tesu.

1

11 minut temu, Stillborn napisał:

Zły Tesu, niedobory Tesu.

i niedobory wapnia

7

Podstępny słownik. :D

0

2 godziny temu, Tesu napisał:

Jesli to fejk, to przydaloby sie to poprzec jakimis dowodami...

aaaaaaaaaaaahahaahahahahahahahahahahaha

1

W sumie nawet zabawne

5

Napisano (edytowane)

@StillbornCholera wyprzedził mnie :c

Zazdroszczę już @nevya gry xD

Edytowane przez stach122
0

Kilka zdań z tych wrażeń, szczególnie 8:15, daje mi nadzieję, że w Andromedę jednak DA SIĘ pograć jeśli ktoś lubił poprzednie ME. Może nie na premierę, ale...

0

No ja pogadałem trochę ze znajomym który gra dzięki EA Access i ogólnie jego opinia jest pozytywna na ten moment. Animacje i dialogi są takie sobie ale nie odstają od tego co widzieliśmy np. w Horizon, gdzie też jest słabo a nie przeszkadza mi to spędzać w grze praktycznie każdej wolnej godziny. Największym problemem w tym momencie są bugi bo gra ma ich sporo. A to się postać przylepi do osłony i w takiej pozycji zostaje (biega dalej ale animacja zostaje taka jak z postacią przy ścianie), a to jakieś postacie się klinują w przeszkodach, przeciwnicy znikają i pojawiają się na arenie itd. Opinie w sieciach społecznościowych też są różne ale właśnie negatywne to w 99% nabijanie się animacji. Ogólnie jednak gra zapowiada się spoko i jeśli połatają błędy to może być całkiem fajnie. Odnoszę jednak wrażenie że wyścig w dopieprzaniu się do ME przybrał skalę podobną do dowalania się do DmC i gra w gruncie rzeczy dobra zostanie zjechana na MC bo ludzie będą wystawiać 0 i 1 na podstawie powtarzanych w kółko 5 wycinków gry, w oderwaniu od reszty produkcji.

tl;dr

Kupię na pewno jak będzie taniej.

16 godzin temu, Tesu napisał:

Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno. 

Tak bardzo ci wszystko jedno że musiałeś się dosrać artykułem z jakiejś randomowej strony żeby tylko dowalić ME, ale jak ktoś zarzucił że to fejk (bo są ku temu przesłanki) to już chowasz głowę w piach.

10

Moje pierwsze 2h w Mankind Divided i już musiałem przekupić policjanta , hehe. Nie no gra jak narazie jest w porządku i optymalizacja jest jako taka.

0

Fabuła w Driverze robi się coraz ciekawsza. Sama gra również jest bardzo fajna, polecam.

0

Wczoraj wieczorem BioWare opublikował na Twitterze to:

C7OdF4hWwAIaiBl.jpg

Niby nazwiska nie podali, ale chyba możemy się domyślać, o kogo chodzi.

56 minut temu, b3rt napisał:

No ja pogadałem trochę ze znajomym który gra dzięki EA Access i ogólnie jego opinia jest pozytywna na ten moment. Animacje i dialogi są takie sobie ale nie odstają od tego co widzieliśmy np. w Horizon, gdzie też jest słabo a nie przeszkadza mi to spędzać w grze praktycznie każdej wolnej godziny. Największym problemem w tym momencie są bugi bo gra ma ich sporo. A to się postać przylepi do osłony i w takiej pozycji zostaje (biega dalej ale animacja zostaje taka jak z postacią przy ścianie), a to jakieś postacie się klinują w przeszkodach, przeciwnicy znikają i pojawiają się na arenie itd. Opinie w sieciach społecznościowych też są różne ale właśnie negatywne to w 99% nabijanie się animacji. Ogólnie jednak gra zapowiada się spoko i jeśli połatają błędy to może być całkiem fajnie. Odnoszę jednak wrażenie że wyścig w dopieprzaniu się do ME przybrał skalę podobną do dowalania się do DmC i gra w gruncie rzeczy dobra zostanie zjechana na MC bo ludzie będą wystawiać 0 i 1 na podstawie powtarzanych w kółko 5 wycinków gry, w oderwaniu od reszty produkcji.

Zobaczywszy dość szerokie spektrum opinii (i circle-jerkowy hejt na Andromedę, i defensywne posty fanboy'ów serii, i dość neutralne opinie), odnoszę wrażenie, że MEA na pewno arcydziełem nie będzie, ma wiele problemów i jest trochę rozczarowująca, biorąc pod uwagę poprzednie części i 5 lat, przez które powstawała, ale mimo wszystko, jeżeli ktoś jest fanem serii, to będzie się dobrze bawić. Dlatego też na ten moment myślę, że pewnie prędzej czy później w Andromedę zagram (możliwe że dopiero w wakacje, ale to raczej przez brak czasu i porządnego PC). Jak na razie czekam na pełne recenzje (na razie dostępne są tylko wrażenie z pierwszych 5-7 godzin), które będą się pewnie pojawiać na dniach.

Mimo wszystko, uważam, że BioWare zasłużyło na całą tę sytuację, bo zarzuty dot. animacji i jakości modeli pojawiały się już kilka miesięcy temu, a studio nie zdecydowało się przesunąć premiery i jeszcze trochę je dopracować (a podobno EA dało im w tej sprawie zielone światło). W dodatku, prowadzili dość oszczędną kampanię marketingową, a o tak istotnych zmianach w gameplay'u, jak usunięcie możliwości kontrolowania mocy używanych przez kompanów, informowali po cichu na Twitterze dopiero kilkanaście dni temu. Trudno się dziwić, że tak to wygląda, skoro jakikolwiek feedback był do tej pory ograniczony do minimum, a nieliczne uwagi dot. animacji zostały po prostu zignorowane.

4

5 godzin temu, b3rt napisał:

Tak bardzo ci wszystko jedno że musiałeś się dosrać artykułem z jakiejś randomowej strony żeby tylko dowalić ME, ale jak ktoś zarzucił że to fejk (bo są ku temu przesłanki) to już chowasz głowę w piach.

Po pierwsze zluzuj majciochy, bo Ci chyba klejnoty uciskaja i przestajesz byc soba. ;)

Po drugie na szybko wrzucilem linka, ktory ktos inny zapodal w komentarzach pod newsem o MEA na glownej. 

Po trzecie skoro tak "dowalam" ME, to moze zapodaj tu jakakolwiek moja wypowiedz, w ktorej twierdze, ze Andromeda jest gra zla, gniotem, rozczarowaniem roku itd. Albo lepiej nie trac czasu, bo nie znajdziesz takowej. Polecam za to zerknac do tematu poswieconemu Andromedzie. 

Po czwarte, jakie przeslanki? To ze  miedzy zdjeciem z artykulu a obecnym info widniejacym na jej koncie jest lekka niescislosc? Zmiana info zajmuje chwile, a rosnaca popularnosc laski jest idealnym do tego pretekstem. Gdzie indziej na swoim profilu pisze, ze jest facial animator. Przeslanki za tym, ze to nie fake sa rownie mocne, tak ze tego...

Po piate - gdzie niby chowam glowe w piach, przeciez jak padla odpowiedz, ze to fake, to zapodalem inne linki. No chyba ze byla jeszcze dalsza dyskusja, ale do tematu nie zagladalem, bo impreze w domu mialem. Widze, ze @Mysquff jeszcze odpowiedzial, nie moja wina, ze nie zrobil tego zapodajac mojego nicka. Jesli juz cos mi zarzucasz, to chociaz rob to dobrze. Ok? 

@Mysquff

Laska sama sobie nie pomaga. Wedlug tego tweeta nawet nie pracuje juz dla EA, ale swoje profile na FB i zawodowy na LinkedIn ma nieaktualne. 

Edytowane przez Tesu
0

@Mysquff

@Tesu

actually ta kobieta na 99% BYŁA lead animatorem na ME Andromeda, tylko EA idzie w pełne damage control i próbuje wymazać wszelkie ślady tej informacji. Internet jednak nie zapomina i pozostają dowody:

http://archive.is/6xqY6 - archiwalny profil twitterowy tej osoby sprzed zaledwie miesiąca, polecam przeczytać bio i zobaczyć co się dzieje w pierwszej linijce i czego dziś tam nie ma. Tak jak pisze Tesu - edycja bio zajmuje chwilę i to że dzisiaj czegoś tam nie ma nie oznacza, że nigdy nie było

http://archive.is/5Nu2L - taka sama informacja jest np. na instagramie tej osoby

Edytowane przez Rankin
3

Eh, ta rozmowa o śmierci i ten uśmiech. Nie no mam mam straszną beke i jak widzę te memy z nimi to parskam śmiechem.

0

Ja się w ogóle dziwię, jak takim tworem można sobie cztery litery zawracać. No ale co kto lubi.

1

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.