Skocz do zawartości
Rankin

Temat growy

Polecane posty

Ja niedawno musiałem zrobić format, bo już chodził ten komp jak ja po woodstocku i podpiąłem sobie PS3. Zerknąłem na okazje do kupna gier na PS Store i musiałem zakupić kilka tytułów, mianowicie: Resident Evil HD remaster, Resident Evil 0 HD, Resident Evil: Revelations 2 deluxe edition, Ratchet & Clank trilogy HD i Castlevania: Harmony of Despair. Wczoraj odpaliłem Castlevanię, chciałem tylko zerknąć, a oderwać się nie mogę. O reszcie tytułów nie wspomnę, bo kiedy ja to ukończę. Ech, chyba dam radę do końca roku :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Epic Games Store wyprowadza coraz lepsze sierpowe, bo Phoenix Point przez rok będzie na wyłączność tej platformy ,a wszystko wskazuję na to, że Borderlands 3 również wyląduję w takiej formie. Tym większym zaskoczeniem jest dla mnie fakt, że Halo Master Chief Collection kupimy na Steamie, bo wielkie gry ostatnią nie wchodzą na Steamie, a raczej je omijają. Swoją drogą jest ciekaw, co zrobi wydawca Borderlands firma 2K, bo w swojej ofercie wydawnicznej mają naprawdę mocne marki, jak Civlization, BioShock, NBA 2K, seria Red Dead Redemption, czy też GTA, a ucieczka z platformy Valve to byłby naprawdę mocny cios dla Gabe'a. 

Edytowano przez goliat
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro temat growy :)

Nie tak dawno redakcja pisała o jakiejś grze, w której gracz doleciał gdzieś bardzo daleko w galaktyce i "wisi" w przestrzeni kosmicznej, żegnając się z grą ale inni postanowili go uratować. Jakaż to była gra?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ogrywam sobie Art of Murder: Sztuka Zbrodni w wersji Steam. Jest to produkcja mi bardzo znana, bo sam pisałem jej zapowiedź i recenzję dla serwisu przygodowki.pl (recenzowałem wersję golden beta, którą wysłał mi administrator tej już nieistniejącej strony). Pomijając szpetne już dziś modele postaci i tandetny kursor myszki to produkcja broni się do dziś, ładne elementy otoczenia, brak absurdalnych rozwiązań zagadek, jak w produkcjach Daedalic, ciekawa fabuła i postacie, minimalizm lokacji, bo nie mamy dostępu do paru naraz, co bardzo ułatwia rozgrywka. Mi po 6 godzinach nadal gra mi się w tytuł ten znakomicie. Przy producjach Daedalic często sięgałem do poradnika, tu w przypadku tytułu City Interactive robię to o wiele rzadziej. Obecnie na Fanatical można kupić pakiet 5 odsłon tej serii za 4,5 zł, polecam zainteresować się ofertą.

Wcześniej zapoznałem się z Subnauticą z Epic Games Store, który póki co nie ma licznika czasu spędzonego w grach, ani dwuetapowej weryfikacji logowania. Survivali unikałem, bo uważałem, że to nie dla mnie, ale jako, że ta produkcja dziejąca się w większości w systemie wodnym była bardzo chwalona postanowiłem dać jej szansę. I muszę przyznać, że je jestem pozytywnie zaskoczony jakością produkcji, różnorodne biomy, ta andrealina, kiedy płyniesz seamothem w nocy, a nie wiesz, co cię uderzyło, jakaś skała, czy rekin pancerny. W dodatku, jak zaglądałem ,co tak bulgocze w jakieś dziurze to mi wybuchł wulkan wodny przed oczami, ale podniosło mi to ciśnienie, oczywiście w pozytywnym aspekcie. Szkoda, że produkcja nie posiada jakiegoś samouczka, który wprowadzał by gracza w podstawowe mechanizmy rozgrywki, bardzo często sięgałem po poradniki na Steamie, youtubie, czy innych miejscach. W dodatku pod względem technicznym nie jest idealnie, klatki lubią nieoczekiwanie spadać, tekstury się doczytywać, szczególnie, kiedy płyniesz seamoth, co może spowodować, że walniesz w jakaś teksturę skały, ząb stalkera znalazłem dzięki stacji skanującej, ale tutaj Subnautica miała problem z systemem kolizji. Otóż ta rzecz powinna leżeć w lesie wodorostów na piasku, ale musiałem wypłynąć poza te tekstury. Grałem na trybie swobodnym, ale po ponad 44 godzinach sejw mi się zbugował i zmienił mi tryb na przetrwanie. Postanowiłem, że grę przejdę na survivalu, ale za jakiś czas. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tesu
Rozumiem i nie myślałem inaczej. MMO ogrywam od dobrych nastu lat. Jak na tę chwilę zagrywam się w ARK więc się nie sklonuję(opcja dosyć obiecująca) aby doświadczyć Elite Dangerous

 

Edytowano przez Sebik
ślepota
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...