Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

No siemanko

Zbliżam się powoli do końca F3AR, jestem na zrujnowanym lotnisku. Karabin maszynowy rządzi, podobnie jak dwa ingramy; gorzej z resztą broni, ale cóż, dwie satysfakcjonujące to już i tak dużo. Jak skończę, pewno wrócę do Gothica 3 (+CP1.75), to ogromna i wymagająca bestia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w Personę 3 Portable, ale łapię się na tym, że zapominam zapisywać i jeśli ginę, to tracę z 5 godzin gry za jednym razem. Nie, żeby była jakaś trudna, ale w dungeonie czasem zdarza się trudniejszy mobek raz na jakiś czas.

No i WipEout Pure. :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w Personę 3 Portable, ale łapię się na tym, że zapominam zapisywać i jeśli ginę, to tracę z 5 godzin gry za jednym razem.

To mnie odrzuciło od Persony 1. Pisząc "to" mam na myśli, że w P1 sejwy były za daleko od siebie i nieraz game over czy zwykła konieczność sprawiała, że traciłem dużo postępu :(

Najlepsza broń ever

Odruchowo splusowałem, a dopiero po chwili dotarło do mnie, że to super shotgun, nie podstawowy :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie odrzuciło od Persony 1. Pisząc "to" mam na myśli, że w P1 sejwy były za daleko od siebie i nieraz game over czy zwykła konieczność sprawiała, że traciłem dużo postępu sad_prosty.gif

Nawet nie chodzi o savepointy. Jak idziemy do dungeonu, to mamy sejwa przy wejściu, do którego możemy się wrócić bo prawie na każdym piętrze mamy teleport (a potem możemy chyba przejść na co 5 piętro). Po prostu o tym zapominam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. F3AR zakończony, i to zakończeniem satysfakcjonującym. Tylko Point Man się w ogóle nie odezwał, co chyba jednak nie zaskoczyło nikogo. W sumie trochę szkoda, że w zasadzie seria powinna nazywać się The Incredible Misadventures of Alma & Paxton, czy coś w ten deseń i wątek jednostki FEAR został bardzo szybko i dokładnie zakopany po dodatkach do jedynki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...